fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Özel Bilfen Koleji Lisesi

Özel Bilfen Koleji Lisesi öğrencilerini; araştıran, sorgulayan, üreten, bireyler olarak yetiştirerek en iyi liseler arasında yer almaktadır.

0 577

Özel Bilfen Koleji Lisesi öğrencilerini; araştıran, sorgulayan, üreten, girişken ve iletişim becerilerini geliştiren bireyler olarak yetiştirir. Bilişim çağının hızına Bilfen öğrencileri de aynı hızla ayak uydurur. Öğretmenler öğrencilere keşfetmeyi, sorgulamayı öğreten birer rehber durumundadır. Öğrenciler etkin olarak grup çalışması yapar ve projeler hazırlamaya yönlendirilir. Öğrencilerin her türlü katkısı, katılımı, emeği ödüllendirilir. Başarılı, uzman, çağdaş, deneyimli ve laik bir öğretim kadrosuyla geleceğin kültürlü, sosyal ve özgür düşünceli bireyleri yetiştirilir. Öğrenci merkezli öğretim modeli ile öğrenme stili tespit edilerek bu yönde zihinsel gelişimi ve becerileri artırılır. Özel Bilfen Koleji Lisesi öğrencileri, bilgiye sahip olmanın yanı sıra kendi özelliklerini tanıyan ve bu çevrede çalışma ve öğrenme yöntemlerini etkili olarak kullanan bireyler olurlar. En iyi liseler arasındaki Bilfen Liseleri yürütmekte oldukları farklı projelerle de özel liseler arasında öne çıkmaktadır.

Özel Bilfen Koleji Lisesi Eğitim Sistemi

Projeler

  • Nasa
  • Cern
  • Harvard
  • Kuzey Kutbu Projesi
  • Expo
  • Kanada

NASA

2016 yılında Mars’a insansız araç ile gitmenin ilk adımı olan ORION’un kalkışını Kennedy Space Center’da canlı canlı olarak izleyen en iyi liseler içerisindeki Bilfen Liseleri, bu yıl bilim deneyimlerine bir yenisini ekledi. Bu sene yenilenen “ISS 3-Day Camp Program” kapsamında astronot eğitimi ile Mars’ta yaşam üzerine akademik eğitim alan Bilfen Liseleri öğrencileri, Türkiye’de bu programa katılan tek okul.

CERN

Her geçen yıl zenginleşen Cern projesi Bilfen Lisesi öğrencileri gelenekselleşen Cern proje gezilerini bu yıl da Cern’de çalışan Türk araştırmacılardan biri olan Bilfen Üsküdar Fen Lisesi mezunu Cenk YILDIZ’ın misafiri oldular. Dünya’nın en büyük fizik laboratuvarını görme, burada çalışan bilim insanları ile sohbet etme imkanı bulan gençler; Cern’deki gezilerinde Globe ve Mıcrosm bölümlerini de gezen öğrenciler kendilerine eşlik eden Yıldız’a merak ettiklerini sordular.

Harvard

Massachusetts Institute of Technology (MIT)’de düzenlenen Bilim ve Fen Şenliğine Bilfen öğrencileri, ”İlk Türk Gözlemci Okul” olarak katıldılar. Özel Bilfen Koleji Lisesi öğrencileri 400’e yakın projenin sergilendiği fuarda tüm bilimsel poster çalışmalarını incelediler.

Kuzey Kutbu Projesi

Eğitimde sınır tanımayan Bilfen Liseleri öğrencileri, üç yıl önce kurdukları ve kuzey kutbunda ilk Türk araştırma istasyonun yenilenmesi için tekrar Kuzey Kutbu’na gittiler. Bilfen öğrencileri Svalbard Adası’nda 5-8 Mart tarihleri arasında çalışmalarını tamamlayıp Türkiye’ye döndüler.

Expo

Anadolu’da kendi yetişen ve birçok alanda kullanılan bitkiler hakkında kırsal kesimlerdeki insanların tecrübeye dayalı bilgilerinin derlenmesi çalışmalarına katkı sağlamak ve Türkiye’de ilki yapılan Expo 2016 Antalya ilini liseli öğrencilere tanıtmak için ”Anadolu Bitkileri EXPO’ da Etnobotanik Proje Yarışması” düzenlenmiştir.

Kanada

Öğrenciler okulun “Bilfen Beyond the Borders (Bilfen Sınırların Ötesinde)” eğitim programı ile uluslararası lise değişim programına katılarak, öğrenimlerinin bir yılını ya da bir ayını Victoria, BC Kanada’da sürdürerek sadece yurt içinde değil, yurt dışında da kaliteli eğitim fırsatı elde eder.

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net