fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Özel Bilfen Koleji İlkokulu

En iyi özel okullar arasında yer alan Özel Bilfen Koleji İlkokulu, farklı alanlarda kendilerini geliştirmiş öğrenciler yetişmesini sağlamaktadır.

0 450

Osman Öztürk, 1972 yılında Ortaköy’deki okulculuk hizmetlerine otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’ne başlaştı. 1988’den beri bu yana ise eğitim-öğretim faaliyetlerini Özel Bilfen Koleji İlkokulu markası altında sürdürmektedir. En iyi özel okullar arasında yer alan Bilfen İlkokulu, farklı alanlarda kendilerini geliştirmiş öğrenciler yetişmesini sağlamaktadır.

Bilfen okulları hedeflerini; Atatürk ilkeleri çerçevesinde, evrensel ilkeler ışığında, bilgiye ulaşmayı ve kullanmayı bilen, çok yönlü bireyler yetiştirmek oluşturmaktadır. İki yabancı dili çok iyi bir şekilde konuşabilen, sanatsal ve kültürel etkinlikleri takip eden ve bu etkinliklerin içerisinde olmayı seven bireyler yetiştirilmektedir.

Müfredat oluşumunda içerik temelli öğretim modeli esas alınmaktadır. Diğer temel derslerin kazanımları da İngilizce derslerine entegre edilmiştir. Özel Bilfen Koleji İlkokulu, kaliteli eğitim anlayışıyla en iyi özel okullar arasında yer alarak, gelecek nesilleri yetiştirmeye devam etmektedir.

Özel Bilfen Koleji İlkokulu Eğitim Sistemi

Bilfen Kültür Ofisi

Özel Bilfen Koleji İlkokulu, Sanatsal ve Kültürel planlama ulusal, evrensel değerlerin özel kolejin çatısının altında planlama ve sergilenmesini yapıyor. Bilfen Kültür Ofisi öğrenci veliler ile sanatçılar arasında köprü olmak, çağdaş ve çevre kültürü zenginliklerini Bilfen Okulları ve çevresine yaymak için kurulmuştur.

Cumhuriyet Bayramı, 10 Kasım Atatürk’ü Anma, 18 Mart Çanakkale Zaferi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı, Bir Kış Masalı, Bilfen Mızıkacıları, İlk Konserim, Müzik Gecesi, Mezuniyet Törenleri ve Yıl Sonu Gösterisi gibi dünyadaki sergi, panel, konser ve  etkinliklerin projelendirilmesinden organizatörlüküne kadar tüm safhalarında görev ve sorumlulukları bulunan Bilfen Kültür Ofisi,  bünyesindeki tüm okullarında akademik standartın, kültürel ve kültürel faaliyetler uygulayıcısı bulunmaktadır.   

Sağlık

Bilfen Koleji öğrencilerinin sağlığına önem veren bir kurumdur. Bu yüzden okullarında 1 doktor ve 1 hemşire vardır. Revirler bir sağlık probleminde sorun giderilmesi için tam kapsamlı çalışmaktadır. Öğrenciler bir rahatsızlık yaşadığı zaman müdür yardımcıları tarafından revire yönlendirilir. Revirde uygun olanlardan sorumlu ve sorumlu müdür yardımcısına bilgi verilir, daha sonra ailesine haber verilir.

Beslenme

Özel Bilfen Koleji İlkokulu sabah, öğlen ve tüm ikramlıkları Biltur Catering tarafından hazırlanır. Biltur Catering, Bilfen şirketi kurulmuştur. Öğrencilere hijyen kurallarına bağlı kalarak kaliteli, sağlıklı yemekler hazırlamayı hedefler. Diyetisyen ve kalite kontrol sorumlusu tarafından kalori planı yapılarak hazırlanır.

Hijyen

Öğrencilerin hijyenine önem veren ve en iyi özel okullar arasında yer alan Bilfen Koleji okulundaki hijyen çalışmalarına dikkat etmektedir. Marmara Üniversitesi öğretim üyelerinden Halk Sağlığı Prof. Dr. Yaşar Keskin’in  HACCP (Kritik Kontrol Noktalarının Tehlike Analizi)  kurallarına uyularak yapılan çalışmalarda, tüm kritik noktalardan mikrobiyolojik analizeler yapılmaktadır. Bilfen’de yapılan hijyen işlemleri:

  • Yemeklerin Denetimi
  • Suların Denetimi
  • Zemin Denetimi
  • Güvenlik testi

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net