fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Özel Tevfik Fikret İlkokulu

Özel Fikret ilkokulu Fransızca öğrenmek için gidilen harika okullar arasında yer alan kalitesi ve başarısıyla adından söz ettiren nadir okullar arasındadır.

0 1.030

Özel Tevfik Fikret İlkokulu öğrencileri, ilkokul 1. sınıfa doğrudan geçiş hakkına sahiptir. Bu nedenle 1.sınıfta öğrenci kaydı alınmamaktadır. Ancak, boş kontenjan olduğu zaman, Ağustos ayında yapılan Seviye Belirleme Sınavı ( Fransızca-Türkçe- Matematik ) sonrasında ara sınıflara kayıt alınır.

Özel Tevfik Fikret İlkokulu içerisinde öğrenciler 1. sınıftan 4. Sınıfa kadar aynı sınıf öğretmeni ile eğitim-öğretimine devam eder. Biri Türk, biri Fransız öğretmeni olmak üzere sınıfta 2 fransızca öğretmeni vardır. Fransızca  dersleri sınıf ikiye bölünerek işlenir.  Müzik, drama, görsel sanatlar, beden eğitimi, bilişim teknolojileri, satranç ve İngilizce dersleri uzman öğretmenler tarafından öğretilir.Tüm derslerde, ölçme-değerlendirme ve program geliştirme uzmanları rehberliğinde, öğretmenler ile beraber hazırlanan ders materyalleri kullanılır. Verilen ödevler nicelikten sonra niteliklere ve amaca uygun olarak verilir. Kaliteli okul dijital ödev ortamını, tüm öğrencilerine etkin olarak kullandırır. Öğretmen ve öğrenci iletişimini kaliteli okulda çok yüksektir.

Fransızca Eğitim

En iyi okullar arasında yer alan kurum, Fransızcayı etkili şekilde konuşan bireyler yetiştirmeyi hedefler. Kendi öğretmenleri tarafından yazılmış ve MEB Talim Terbiye Kurumu Başkanlığı tarafından incelenip, onaylanan kendi programını kullanır. Ders dışı ve ders içi gerçekleşen etkinlikler ile desteklenen öğrenciler, Fransızca dersini sadece derste değil yaşamın her boyutunda kullanmaları ve kültürünü birlikte öğrenmeleri için desteklenirler.  Kaliteli okul 8.30 da başlayıp 16.15 de biter.

Yemek

İlkokulda öğrencilerin başarılı olmaları için yemek yemeleri zorunludur. Çizelgede belirtilen saatlerde ara öğün verilir. Öğrenciler öğle yemeğini yemekhanede ve öğretmenlerin gözetiminde yer. Yemek firması ile günde 4 çeşit yemek getirmesi şartı ile anlaşılır. Aylık yemekler diyetisyenler tarafından hazırlanır ve okul idaresinin onayından sonra okulun sitesinde yayınlanır. Yemekler, anlaşmalı firma tarafından her gün okulun mutfağında hazırlanır. Sağlık durumunu doktor raporu ile belirten öğrencilere farklı menüler de yemek verilir.

Aktiviteler

  • Müzik
  • Drama
  • Görsel Sanatlar
  • Beden Eğitimi
  • Bilişim Teknolojileri
  • Satranç
  • İngilizce

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net