fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Sınav Koleji Lise

İyi Bir Lise, İyi Bir Üniversitenin Kapısıdır. Sınıf düzeylerine göre ayrı ayrı müdür yardımcısı ve rehberlik öğretmenleri bulunmaktadır. Her bir öğrencinin akademik ve sosyal gelişimini öğretmenler tarafından tek tek ilgilenir. En iyi okullar arasında yer alan Özel Sınav Koleji lise eğitimini, Anadolu ve Fen Lisesinin eğitimi iki aşamada ele almak gerekir.

0 932

Özel Sınav Koleji Lise Eğitimi

Birinci Aşama

 1. ve 10. sınıfta İngilizce eğitimi ve akademik eğitim ön plana çıkmaktadır. Değerler eğitimi ve after school’u kapsayan kültür, sanat, spor etkinlikleri ile birlikte  kulüp çalışmaları da sürdürülür.

İkinci Aşama

 1. ve 12. sınıfta İngilizce eğitimi ihmal edilmez ama üniversiteye girme sınavı YGS-LYS hazırlık sınavı olduğu için sınava odaklanma daha fazla artış gösterir.

Akademik programları yoğun bir şekilde geçer YGS-LYS hazırlanmak için ders denemeleri, soru çözüm saatleri, etüt tamamlama çalışmaları izler.

Özel Sınav Koleji öğrencilerinin birazı veya birkaçı değil hepsi üniversiteye girer.okul olarak YGS-LYS’de Türkiye  birinciliğine sahiptir.

YGS-LYS sınav döneminde rehberlik öğretmenleri öğrencilerle bire bir ilgilenirler. Öğrencilere meslek, kariyer, üniversite hazırlık ve aile ile iletişim ile ilgili danışmanlık yaparlar.

Sınav koleji Anadolu ve Fen Lisesindeki öğrenciler için yurt dışı eğitim programları için CERN, NASA ve Avrupa Üniversitelerine gezi programları oluşturur. Öğrenci değişim programları ile öğrenciler eğitimlerinin bir kısmını ABD ve Kanada gibi ülkelerde devam edebilirler.

Sınav Koleji Aktiviteleri 

Özel Sınav Koleji Lisesi öğrencilerini sıkmadan severek, isteyerek hevesle öğrenmelerini hedefliyor. En iyi okullar arasındaki Özel Sınav Koleji lise dersleri kadar aktivitelere de önem veren bir kolejdir.

 • Yüzme
 • Buz pisti
 • After school programları
 • Dans salonları
 • Sanat atölyesi
 • Enstrüman
 • Müzik atölyesi
 • Açık ve kapalı spor alanları
 • Değerler bilimi

Bilim merkezi olarak bir çok aktiviteleri vardır.Bilim merkezlerinde öğrencilerine bilimi dokunarak, hissederek ve duyarak öğretiyorlar. Cep sineması ve gösteri merkezi ile kültürel i sosyal ve sanatsal yönlerini keşfetmelerinde yardımcı oluyorlar. Öğrencilere doğayı sevmek  ve doğayı sevmelerini için özel malzemelerden yapılmış ekolojik alanlar yapılmıştır.Yemek programlarını ve yemeklerini diyetisyenler tarafından hazırlanıp, öğrencilerini özel dizayn edilmiş yemek salonlarında  yaş gruplarına göre ayırıp yiyebilecekleri yemekleri yedirmektedir. Hijyenik revirinde 1 adet doktor 1 adet hemşire vardır. Kaza ve acil durumlarda hemen müdahale edebilecek şekilde hazır beklemektedir. Temizliğe önem veren kolejde periyodik olarak uzman personeli tarafından temizliği yapılmaktadır. Eğitim-öğrenim için gerekli bütün kırtasiye malzemelerini okulun içerisinde bulunan özel bir alanda bulabilirsiniz.

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net