fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Özel Bilişim Koleji Hüseyingazi Fen Lisesi

Özel Bilişim Koleji Hüsayingazi Fen Lisesi yenilikçi eğitim anlayışıyla Ankara'nın en iyi ve başarılı özel okulları arasında yer almaktadır.

0 981

1996 yılında Ankara Kızılay’da İklim Eğitim Anonim Şirketi bünyesinde eğitim faaliyetleri başlamıştır. Özel Bilişim Koleji Hüsayingazi Fen Lisesi, geleneksel eğitim anlayışının dışında her daim yenilikçi ve aktif okul yaşantısını ve öğrenmeyi keyifli hale getiren çağdaş eğitim mekanlarıyla ve binlerce mezunuyla “Ankara’nın en kaliteli özel okulu” ödülünü almıştır. Dinamik eğitim anlayışı ile özel okulculuğa yeni bir soluk getirmektedir. Ankara’nın en iyi ve en başarılı özel okulları arasında yer alan Bilişim Koleji, yenilikçi eğitim anlayışıyla eğitim hayatına devam etmektedir.

4 periyottan oluşan eğitim sistemlerinde her dönem arasında öğrencilere çeşitli dil kampı imkanları tanımaktadır. Böylece yabancı dili öğrencilerin hayatlarının birer parçası haline getirmelerine yardımcı olur.

Özel Bilişim Koleji Hüseyingazi Fen Lisesi Eğitim Sistemi

EDOP Akademi, Offiline Quiz, Haydi Sor, Değerlendirme Analizi ve Bireysel Çalışma Raporu gibi teknolojik çalışmalarla öğrencilerinin gelişimlerinde sadece okulda değil okul dışında da onların yanlarında yer almakta.

Özel Bilişim Koleji Hüsayingazi Fen Lisesi 2 periyot bahar yarıyılı, 2 periyot da güz yarıyılında olacak şekilde ayarlanmıştır. Sınavlar bütün okullarda aynı anda ortak sınav olarak yapılmaktadır. Toplamda 1 hafta süren sınavlardan sonra 1 periyot son bulmaktadır. Her periyot öncesi akademi takvime göre, her dersten 1 ders olmak üzere 2 sınav yapılır.

MEB’in genel amacı ve ilkelerine bağlı olarak  öğrencilerini yetiştirildiği lise, Ankara’nın en iyi ve başarılı özel okulları arasındadır. Gelişim ve değişimi desteklen kolejde akademik ve sosyal başarıların artırılması için çalışmalar yürütülür. Öğrenciyi merkeze alan eğitim anlayışıyla, fikirlerini gerçekleştirebilme konusunda kendisini özgürce ifade edebilen bir nesil yetiştirebilmek amaçlanmaktadır.

Sanat Ve Spor

 • Basketbol
 • Gitar
 • Ebru

Kulüpler

 • Almanca Kulübü
 • İngilizce Kulübü
 • Basketbol Kulübü
 • Ebru Kulübü
 • Karakalem
 • Piyano Kulübü
 • Gitar Kulübü
 • Halk Oyunları Kulübü
 • Matematik Kulübü

Özel Bilişim Koleji Hüseyingazi Fen Lisesi, üniversite sınavlarında öğrencilerini en iyi üniversitelere yerleştirmeyi hedeflemektedir. Okul sonrasında öğrenciler, etüt ya da farklı kulüplerde çalışmalar gerçekleştirmek için okulda kalmaktadır. Etütlerde; konu tekrarı, soru çözümü ve ödev gibi öğrencilerin başarılarını artıracak çalışmalar yürütülmektedir. Öğrenciler evlerine gittiği zamanda yalnız değillerdir. Özel Bilişim Koleji uzaktan eğitim sistemi olan Edop Akademi ile ödevlerini takip edip edebilirler. Aynı zamanda velilerde kendi hesaplarından Edop Akademi’ye girerek öğrencilerin ödevlerini ve sınavlarını görebilirler. Veliler Edop Akademiye girip öğrencilerin ödevlerinin yapıldığını onaylaması gerekiyor.

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net