fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Yüce Koleji Anaokulu

Yüce Koleji Anaokulu kendine özgü sistemi ile öğrencileri hedeflediği başarıya ulaştırır.

0 935

Yüce Koleji Anaokulu, öğrencileri yaratıcılığa teşvik ederek ve düşünme becerilerini geliştirerek, bireysel farklılıkları destekler. Karakter gelişimine önem veren ve geleceğin ihtiyacını gözeten eğitim anlayışında olan bir kurumdur. En iyi kolejler arasında yer alan Yüce Koleji Anaokulu, sunduğu eğitimle öğrencileri geleceğe hazırlamaktadır.

Uluslararası ilk yıllar programı (IB- PYP) kapsamında; sorgulayan, konuları, dersleri ve kazanımları birbiri ile ilişkilendiren öğrenciler yetiştirmektedir. Disiplin üstüne kurulan bağlantı yöntemi ile öğrencinin becerisini ve bilgisini bir bütün şeklinde anlamlandırmayı sağlar. Sorgulama ve araştırma yoluyla, öğrenciler için eğlenceli öğrenme serüveni oluşturur. Her öğrencinin ilgi, beceri ve yetenekleri farklıdır. Tematik sınıflar ile grup ve bireysel çalışmalar yapılır ve öğrencinin ilgi, beceri ve yetenekleri doğrultusunda çalışma ve etkinlikler  farklılaşır. Ön hazırlık ve ön hazırlık grubu öğrencileri gelişim dönemi ihtiyaçları, özellikleri ve ilgileri göz önünde bulundurulur. Tasarlanan tematik sınıflar ve uygulama ders atölyeleri sayesinde öğrenciler, farklı nesneler ile etkileşim içinde yaşayarak ve dokunarak öğrenir.

Yüce Koleji Anaokulu

Yabancı Dil

Öğrenciler yabancı dili, dilin kazanıldığı ve dil yoluyla diğer derslerin öğrenildiği CLIL Yaklaşımıyla öğrenirler. Yoğun İngilizce derslerini  okul yaşamlarının bir parçası olarak görür ve içselleştirirler. Yüce Koleji ana sınıfında referans olarak Avrupa Ortak Dil Çerçevesi( Common EuropeanFramework) kullanılır. Avrupa Dil Gelişimi Dosyası (European Language Portfolio ) kullanımı da içindedir. Okul yabancı dil eğitimi ana sınıfından lise son sınıfına kadar devam eden bir süreçtir. Avrupa Ortak Dil Ölçütleri-CEFR’a göre İngilizce öğrenen öğrenciler lisede, C1 düzeyinde bağımsız olarak okuldan mezun olur.

Okulda Almanca dersi birinci sınıftan lise son sınıfa kadar süreklilik halindedir.

Ölçme ve Değerlendirme

En iyi kolejler arasındaki Yüce Koleji Anaokulu içerisinde, öğrenciler edindikleri deneyimler ve bilgiler çerçevesinde değerlendirilir ve ölçülür. Ölçme ve değerlendirme, öğretim sürecinin bir parçasıdır. Güvenilir ve geçerli uygulama ile bireysel gelişimi takip ederek değerlendirir. Öğrencilerin öğrenme süreçleri takip edilerek daha iyi hale getirilir. Ölçme ve değerlendirme öğrenme ve öğretim sürecinin bir parçasıdır. Ölçme ve değerlendirmede öğrencilerin öğrenme sürecindeki farklı evrelerinde ne bildiğini, ne anladığını ve ne yaptığını gözlemler.

 

kaliteliokul.com

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net