fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

En Güzeli Benim Evim

İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanan En Güzeli Benim Evim, Janet Bingham imzasını taşımaktadır. Kitabın görsellerini ise Roalind Beardshaw hazırlamıştır.

0 738

İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanan “En Güzeli Benim Evim,” Minik Tilki ve Baba Tilki’nin hikayesini anlatıyor. Çocuklara doğayı, mevsimleri ve yuva kavramını öğreten eserin yazarı Janet Bingham. Masalımsı tadıyla özellikle 3 yaş ve üzerindeki çocukların dikkatini çekecek kitabın görsel tasarımını ise Roalind Beardshaw üstlenmiş.

Bu ev bütün evlerin en güzeli. Çünkü bu bizim evimiz.

Canlı renkleri ve güzel tasvirleriyle çocukların hayal dünyasında gezintiye çıkmasına yardımcı olan “En Güzeli Benim Evim” çocukları ışıl ışıl bir uyku masalına davet ediyor.

Minik Tilki ve babası bir ilkbahar günü ormanda gezintiye çıkarlar. Bu eğlenceli gezinti sırasında sincaptan tavşana, köstebekten fareye pek çok hayvanla karşılaşırlar. Onların yuvalarını gören Minik Tilki, buralarda kendisinin de yaşayıp yaşayamayacağını merak eder. Kimilerinin yeni yuvalarını yaptığı, kimilerinin de eski yuvalarını temizlediğini gören Minik Tilki babasıyla birlikte yeni yuvalarını nereye yapacaklarını düşünmeye başlar.

Çocuklar bu kitapla birlikte yuva kavramını öğrenirken, farklı hayvanların yaşam alanları hakkında da bilgi sahibi oluyorlar. Minik Tilki ile çıktıkları orman gezintisinde birçok hayvanı ziyaret ederek yaşam alanlarını öğrenebiliyorlar. Bu yuva bazen bir ağacın dalı olabilirken, bazen toprağın derinlikleri de olabiliyor. Minik Tilki’nin babasının diğer hayvanların bahar temizliği yaptığını söylemesi, çocukların mevsim kavramını öğrenmesine de yardım ediyor.

Özellikle uykudan önce okunarak, çocukların güzel rüyalar görmesinde yardımcı olabilecek olan masal sayesinde, çocuklara kitap okuma alışkanlığı da kazandırılabilir.

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net