fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Büyük Kolej İlkokulu

Büyük Kolej İlkokulu

0 337

Büyük Kolej İlkokulu, MEB tarafından belirlenen müfredatın yanı sıra, sorgulama ve araştırmaya dayalı olarak uluslararası dil programını uygular. Öğrencilere programda öğrenilmesi gereken bilgileri sıralamak ve ezberletmek yerine, önemi olan ve doğru bilgileri inceleme ve araştırma imkanı sunar. Anadilin yanında modern dillerde de kendini ifade edebilen bireyler yetiştirir. 4. sınıfı bitiren öğrenciler; okuma, dinleme, konuşma ve yazma kurallarına uymaya dikkat ederler. Dinlediğini, okuduğunu anlar ve kendini sözlü ve yazılı ifade edebilir. Dil bilgisi kurallarını bilir. 2 ve 3 boyutlu kavramları anlar, yaratıcılık, araştırma, görsel algı ve yoğunlaşma yeteneklerine sahip olurlar. Matematiğin hayatın içinden olduğunu ve matematiğin hayatı kolaylaştırdığını kavrarlar.

Bireysel farklılıklarını tanıyarak, duygu-düşünce kavramları ile ilişki kurarlar. Kültürümüzü tanırlar, geçmişten bugüne yaşanan değişimi görürler. Kurtuluş ve Çanakkale Şavaşı’nın kazanılması ve Mustafa Kemal Atatürk’ün savaştaki rolünü anlarlar. Çevresindeki doğal ve beşeri varlıkları ayırt edebilirler. Temel ihtiyaçlarının farkında olur ve haklarının bilincinde olurlar. Meslekler hakkında bilgi sahibidirler. Teknolojik aletlerin bize faydalarının ve zararlarının farkındadırlar. Toplum için çalışan sivil toplum kuruluşları ve resmi kurumları tanırlar. Kendi kültürü hakkında bilgi sahibi olur ve başka ülkelerin kültürleri ile karşılaştırma yaparlar.

Aktiviteleri

  • Görsel Sanatlar
  • İki Boyutlu Çalışmalar
  • Sergi Çalışmaları
  • Müzik
  • Seramik
  • Laboratuvar
  • Bilgi Teknoloji
  • Kütüphane

AR&GE

Büyük Kolej İlkokulu ARGE biriminin amacı öğretmenler ve okul yönetimi ile iş birliği içinde; öğrenme ortamını zenginleştirip proje geliştirerek, eğitim ile yenilikleri takip edip araştırma yaparak, eğitim programını gözden geçirerek ölçme ve değerlendirmelerde bulunarak, öğrencilerin öğrenmesini destekler. Dönem içi, dönem sonu ve hazır bulunuşluk sınavı değerlendirmelerini, öğrenci alım, zümre sınavları ve bursluluk sınavlarını organize eder, değerlendirmeleri yaparak ilgili yerlerle paylaşır. Sınavların güvenli bir şekilde çoğaltılıp, paketlenip, dağılıp, uygulanıp ve muhafaza edilmesini sağlar. Öğrencilerin sınav yaşantılarını bir düzen içerisinde sürdürmeleri için çalışmalar yapar. Sınav istatistiklerini çıkararak idarecilere ve öğretmenlere sınav sonucu hakkında bilgi verir. Veli ve öğrencilere ise sınav sonuç karneleri hazırlar.

Eğitim programındaki öğrenme yaşantısını, hedefini ve bu yaşantılar için gerekli materyalleri hazırlayıp yapılması gereken yöntemleri belirler. İlkokul öğrencilerine hafta içi ve hafta sonu çalışmaları için proje, performans, kontrol listesi ve rubrikler hazırlanmasında öğretmenlere rehberlik edilir. Kaliteli kolejde eğitim sisteminde öğrencilerin öğrenmesi için farklı bir yol izlenir.

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net