fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Kerem Aygün Ortaokulu

Kerem Aygün Ortaokulu

0 567

Yaparak, yaşayarak öğrenmeyi temel alarak öğrencinin ilgisini çeken teknik ve yöntemler ile çalışıyor. Kerem Aygün Ortaokulu öğrencileri yaparak öğrenir. İlkokulda aktif öğrenme metodu uygulanır. Bir şeyi öğretmen için görmek, duymak, dokunmak, o şeyle ilgili sorular sormak ve görüş almak gerekir.  Kerem Aygün Ortaokulu öğrencilerine, farklı düşünmeyi, farklı düşünce becerilerini kazandırmayı, zihinsel kapasitelerini kazandırmayı ve proje tabanlı öğrenmelerini sağlamak için, MEB talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı tarafından belirlenmiş eğitim programlarını, öğrenci seviyesine ve çevresel koşullarına bağlı olarak zenginleştirip uygulamaktadır. Öğrenciye bu sayede ezberlenecek bilgiler yerine öğrenmeyi öğretmektedir.

Öğrenmeyi Aktif Hale Getirme

 • Problemleri kendi öğrendikleri şekilde çözerler.
 • Aktif öğrenme eğlencelidir, destekleyici ve hızlıdır.
 • Sınıfta yapılacak etkinliklere yeni fikirler üretirler.
 • Öğrenci metot sayesinde hareketli ve yüksek ses ile düşünür.

Kerem Aygün Ortaokulu derslere 09:00’da başlayarak 16:50’de biter. Öğrenciler nöbetçi öğretmen eşliğinde saat 19:00’a kadar okulda kalabilir. Sabah 07:30′ da gelebilir. Okulda öğrencilere sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilir. Teknolojiyi önemsiyor ve ayak uydurarak teknolojiyi yakından takip ediyor. İlkokulda akademik dersler olarak Matematik, Fen Bilimleri, Türkçe ve Sosyal Bilgiler(hayat bilgisi) ilkokul sınıf öğretmenleri ile işlenir. Yabancı dil eğitimini küçük yaştan itibaren önemseyen okul öğrencilere 12 saat İngilizce eğitimi veriyor. İngilizce, drama, robotik kodlama, görsel sanatlar, müzik, satranç, modern dans,  halk oyunları, beden eğitimi, zeka oyunları derslerine branş öğretmenleri girer. Yabancı dil eğitimi ortaokulda İngilizce dersine Almanca derside eklenir ve öğrenciler iki tane yabancı dil eğitimi görürler. Beden Eğitimi derslerini havuz dersleri ile birleştirip öğrencilerin 2 dersi aynı anda alması sağlanıyor. Bir hafta havuz dersi, bir hafta salon dersi veriliyor. Müzik, drama, halk oyunları, görsel sanatlar, modern dans ve halk oyunları dersleri ise ders atölyelerinde gidilerek işleniyor. Hafta içi her gün öğrencileri yakından  takip eden hemşire bulunmakta. Hemşire aynı zamanda sağlık konusunda seminer düzenleyerek öğrencileri bilgilendirme yapmakta. Öğrenciler Robotik – Kodlama ve Stem+art, Mühendislik, Matematik ve Sanat derslerini ortaokulda öğrenmeye başlıyor.

Aktiviteler

 • Basketbol
 • Voleybol
 • Aeorobik
 • Dans
 • Drama
 • Bilişim  kulüpleri
 • Robotik Kodlama

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net