fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Ulusal Eğitim Sendikası Greve Gitti

34 üniversite Ulusal Eğitim Sendikası (NEU) üyesi öğretmenler; düşen maaşlar, artan işyükleri ve kalabalıklaşan sınıflar nedeniyle 12 Şubat’ta greve gitti.

0 282

İNGİLTERE: Yükseköğretimde grev sürecek

34 üniversite Ulusal Eğitim Sendikası (NEU) üyesi öğretmenler; düşen maaşlar, artan işyükleri ve kalabalıklaşan sınıflar nedeniyle 12 Şubat’ta ulusal eğitim sendikası greve gitti. NEU, 27 Şubat ve 10 Mart’ta da grev planladı. 16 ila 19 yaşındaki çocuklara eğitim veren eğitim emekçileri, personel kıtlığı, aşırı kalabalık sınıflar ve personel çalıştırma uygulamalarından rahatsız. Hükümet, geçen yıl Ağustos ayında 400 milyon £ ek finansman sözü vermişti. Ulusal Eğitim Sendikası (NEU), krizin üstesinden gelmek için 700 milyon sterlin daha gerektiğini söylüyor. Geçen Çarşamba günkü greve katılan üniversiteler arasında Sheffield’daki Longley Park Altıncı Koleji, Londra’daki Newham Altıncı Koleji, Brighton’daki Varndean Koleji ve Manchester’daki Xaverian Koleji vardı.

HİNDİSTAN: Pencap’taki devlet okulu öğretmenleri özelleştirmeyi protesto etti

Pencap eyaletinin Sangrur kentindeki devlet okullarında görev yapan öğretmenler, 8 Şubat’ta devlet okullarının özelleştirilmesine karşı çıkmak için gösteri yaptı. Demokratik Öğretmenler Cephesi (DTF), özel şirketlerin devlet okullarını devralmalarına yardımcı olmak için hükümetin okulların kontrolünü köy konseylerine (panchayats) devrettiğini iddia etti. DTF, hükümeti ülkenin birçok bölgesindeki okulları kalıcı olarak kapatmakla suçladı.

Andhra Pradesh’in belediye okullarındaki öğretmenler eylemde

Belediye Öğretmenler Federasyonu (MTF) üyesi öğretmenler, önerilen ‘birleşik hizmet’ kurallarının derhal geri çekilmesi için 7 Şubat’ta Andhra Pradesh eyaletinin tüm belediye okullarında öğle yemeği saatlerinde eylem düzenledi. Öğretmenler, önerilen kuralların kıdemlerinin sağladığı promosyonlardan yoksun bırakacağını ve ailelerini rahatsız edeceğini iddia ediyor. Mevcut sistemde, belediye öğretmenlerinin atamaları belirli bir belediye kasabası ya da şirketle sınırlandırılmış. Birleşik hizmet kuralları, yetkililerin öğretmenleri ilçe içinde bir kasabadan diğerine kaydırmasına izin verecek ve yaklaşık 12.000 aileyi siyasi temsilcilerin insafına bırakacak. Ulusal eğitim sendikası greve gitti ve sürdüreceğini söyledi.

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net