fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Böyle Bir Kuyrukla Ne Yapardın?

Steve Jenkins ve Robin Page’in kaleme aldığı "Böyle Bir Kuyrukla Ne Yapardın?" adlı eser, hayvanlara karşı farklı bir bakış açısı geliştirir.

0 680

Steve Jenkins ve Robin Page’in kaleme aldığı “Böyle Bir Kuyrukla Ne Yapardın?” hem duyu organlarının tanıma hem de farklı hayvanları yakından inceleme olanağı sunan başarılı bir eser. Elinizden bırakamayacağınız bu eğitici kitap, içerisindeki görsellerle de eğlencenin kapılarını aralamanıza yardımcı olmakta. Eğlenceli ve bir o kadar da eğitici bu kitap Tübitak Yayınları ile okuyucularıyla buluşuyor.

Kazmaya yarayan bir burun, görmeye yarayan kulaklar, kan fışkırtan gözler… Hayvanların kulakları, gözleri, ağızları, burunları, ayakları ve kuyruklarıyla neler neler yapabildiklerini bilseniz şaşarsınız.

Temelde 6 soru üzerine kurulan ve renkli görsellerle desteklenen kitabın yazarlarından Steve Jenkins, astronomi ve fizik profesörünün oğlu olduğu için bilimsel çalışmalara tanıklık ederek büyümüş. Çocukluğunda sıklıkla hayvanları inceleyen ve küçük bir kimya laboratuvarı içerisinde deneyler yapan Jenkins, üniversite zamanında bilim okumaktan vazgeçerek sanat eğitimi almış. Yazar ve illüstratör olan eşi Robin Page ile birlikte hazırladıkları okul öncesi ve ilkokul çocuklarına yönelik kitaplarda da bilimsel öğrenmeyi desteklemekteler.

 “Böyle bir burunla ne yapardın?”

Hayvanlara karşı farklı bir bakış açısı geliştirmenize yardımcı olan “Böyle Bir Kuyrukla Ne Yapardın?” çocuklar için son derece heyecan verici kitaplardan birisi. Burun, göz ya da kuyruk… Görsellerde gördüğünüz duyu organlarının hangi hayvana ait olduğunu siz de çocuğunuzla birlikte düşünebilir ve “Bu hangi hayvanın burnu ki?” sorusunu çocuğunuzla birlikte cevaplamaya çalışabilirsiniz.

İnteraktif bir eser olan kitapta merak duygusu da en üst düzeyde tutulmakta. Burnun hangi hayvana ait olduğunu öğrendikten sonra kendinizi “Bir burun koku almak dışında ne işe yarar ki?” gibi bir soruya cevap ararken bulabilirsiniz.

Sayfalarda farklı hayvanların burunlarını görebilir aynı zamanda  burnun nefes almanın yanında hayvanların dünyasında ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

FİL OLSAYDIN, BURNUNU YIKANMAK İÇİN KULLANIRDIN.

Kitap içerisinde sarı kanatlı yarasadan, fil ve su aygırına ya da kambur balinaya kadar birbirinden farklı hayvanları inceleme imkanı elde edebilirsiniz. Suda ya da karada yaşayan hayvanlar, uçabilen hayvanlar veya sürünen hayvanlar gibi birçok kategorideki hayvanları, “Böyle Bir Kuyrukla Ne Yapardın?” içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca kitabın sonunda hayvanlar hakkında verilen diğer bilgilerle de bu hayvanların yaşadıkları alanlar ya da beslenme şekilleri gibi farklı konularda da onlar hakkında çocuğunuza bilgi verebilirsiniz.

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net