fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Özel Aşiyan Koleji Ortaokulu

Özel Aşiyan Koleji Ortaokulu en iyi özel ortaokullar içerisinde yer almaktadır.

0 379

Ankara Çankaya merkezli faaliyet gösteren kaliteli özel okullar arasında yer alan okulda dersler sabah 08:00’de başlamakta ve akşam 16:20’ye dek devam etmektedir. Özel Aşiyan Koleji Ortaokulu, uygulamada olan sistemlerle yeni bir eğitim anlayışı benimsenmektedir. En iyi özel ortaokullar içerisinde yer alan, Aşiyan’daki ödev uygulamalarında öğrenci ve aileleri göz önünde bulundurulmuştur. Özellikle ilk 3 yıl ödevler okulda gözetmen öğretmenler kontrolünde tamamlanmaktadır. Bu sayede öğrenciler evlerine daha rahat ve mutlu bir şekilde dönmektedirler.

Özel Aşiyan Koleji Ortaokulu Eğitim Modelleri

Silgisiz Öğretim Modeli ile öğrencilerin yanlış ve eksiklerini ortadan kaldırma çabalarına girmemeleri sağlanmaktadır. Böylece özellikle somut düşünme evresindeki öğrencilerin, yanlış ve doğru arasında karşılaştırma yapma fırsatı sunulmaktadır. Hata veya yanlış yapmaktan çekinmeyen öğrencilere bu durum doğruya yönelik yapılan bir özendirmedir de.

Toplum ve Tabiattan Öğrenme kısacak 2T Modeli ile iki önemli bilgi kaynağı olan toplum ve tabiat boyutunu öğrenme merkezi haline getirilmiştir.

Araştırılmış olan bilgilere göre 5 duyu organımızın yüzdeleri bunlardır;

  • Görme Duyusu:% 83
  • İşitme Duyusu:% 11
  • Koklama Duyusu:% 3,5
  • Dokunma Duyusu:% 1,5
  • Tatma Duyusu:% 1

Özel okulda koridorlar şeffaf olarak yapılmıştır. Öğrenciler dışarı çıkmasalar da koridorlarda huzurla gezebilirler.En iyi özel ortaokullar arasında bulunan kolejin bahçesinde özel olarak tasarlanmış şeffaf çatı sistemi vardır. Öğrenciler soğuk havalarda, kar yağarken endişe duymadan üşümeden teneffüslerini yapabilirler. Özel Aşiyan Koleji Ortaokulu için her öğrenci cevherdir. Herkesin doğuştan gelen yeteneği vardır. Önemli olan o yetenekleri keşfetmektir. Özel Aşiyan Koleji Ortaokulu, öğrencilerinin  bu yeteneklerini kendi dallarında profesyonelleşmiş öğretmenlerinin yardımı ile ortaya çıkarır.

Özel Aşiyan Koleji ortaokulda şehir ortamından arınmış doğayla iç içe bir ortamda eğitim verme programı sunar. Bu programda geniş arazi üzerinde çeşitli hayvanların, oyun alanlarının ve parkların olduğu güzel bir eğitim platformu oluşturulmuştur.

Birleşmiş Milletler çocuk hakları bildirgesini 20 Kasım 1959’da kabul etmiştir. 10 ilkeden oluşan bildirgeye Aşiyan Koleji de uymaktadır. Bütün sınıflarda görsel ve işitsel özellikli bilgisayar destekli interaktif sistemler kullanmaktadır.

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net