fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuru ekranı 2022: MEB Sözleşmeli öğretmenlik tercihleri nasıl yapılır, son gün ne zaman?

0 23

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuru ekranı 2022: MEB Sözleşmeli öğretmenlik tercihleri nasıl yapılır, son gün ne zaman?

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuruları alınmaya devam ediliyor. Milli Eğitim Bakanlığı sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuruları, e-Devlet üzerinden yapılabilecek. Henüz başvuru yapmayan adaylar da belirlenen son tarihi merakla araştırıyor. Peki, sözleşmeli öğretmenlik atama tercihleri ne zaman bitecek?

Sözleşmeli öğretmenlik atama tercihleri ne zaman biter?

2022 Temmuz Sözleşmeli Öğretmenlik Tercih Başvuruları duyurusu yayımlandı. Sözlü sınav sınavdan 60 ve üstü puan alan adaylar, tercih başvurularını e-Devlet kullanıcı adı ve şifreleriyle, e-Devlet sistemi üzerinden yapabilecek. İşte, 2022 Öğretmen alımında son durum…

ATAMA TERCİHLERİ NE ZAMAN BİTECEK?

20 bin sözleşmeli öğretmen atama tercihleri 27-31 Ağustos tarihleri arasında alınacak.

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Atama sonuçları ise 1 Eylül 2022’de açıklanacak.

Sözleşmeli öğretmenlik atama tercihleri ne zaman biter?

ATAMA TERCİHLERİ NASIL YAPILIR?

1. Sözlü sınavda 60 ve üzerinde puan alan adaylar, en fazla 40 (kırk) eğitim kurumunu elektronik ortamda tercih edebilecektir.

2. Kurum tercih başvuruları kişisel e-devlet kullanıcı adı ve şifre kullanmak suretiyle e-devlet sistemi üzerinden alınacak olup adaylar tercih başvurularını onaylatmak üzere herhangi bir ilçe veya il millî eğitim müdürlüğüne gitmeyeceklerdir.

3. Adayların tercih başvurularına ilişkin kayıtlarını Ek-4 Takvim’de belirlenen tarihin son günü saat 16.00’ya kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir.

4. Tercihler, aynı il ve/veya farklı illerde bulunan eğitim kurumları arasından istenilen öncelikte yapılabilecektir.

5. Adaylar tercih dışı seçenek olarak; “Tercihlerim dışındaki eğitim kurumlarına atanmak istemiyorum.” “Tercihlerim dışındaki eğitim kurumlarına atanmak istiyorum.” seçeneklerinden birini mutlaka işaretleyecektir.

6. Tercihlerine atanamayan adaylardan “Tercihlerim dışındaki eğitim kurumlarına atanmak istiyorum.” seçeneğini işaretleyenler, ilan edilen kontenjanlardan boş kalan eğitim kurumlarına bilgisayar kurasıyla atanmak üzere değerlendirmeye alınacaktır.

7. Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 20.02.2014 tarihli ve 9 sayılı Kurul Kararı gereğince, bilişim teknolojileri alanına atanmak üzere başvuruda bulunan adaylardan; bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği, matematik-bilgisayar bölümü, istatistik ve bilgisayar bilimleri, bilgisayar teknolojisi bölümü/bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri bölümü, bilgi teknolojileri bölümü mezunları ile yönetim bilişim sistemleri bölüm mezunları mesleki ve teknik ortaöğretim kurumları dışındaki eğitim kurumlarını tercih edecektir.

8. Ön Başvuru aşamasında hangi alana başvuru yapılmışsa Tercih Başvurusu aşamasında o alanda tercih yapılabilecektir.

 KALİTELİ OKUL

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net