fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Kayıt için devlet okullarında bağış alınabilir mi? Bakan Özer son sözü söyledi

0 20

Kayıt için devlet okullarında bağış alınabilir mi? Bakan Özer son sözü söyledi

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, okulların ihtiyaçlarının bakanlık tarafından karşılandığını belirterek, “Bizim bütçeyle ilgili sıkıntımız yok. Birisi bağış yapmak istiyorsa yapabilir ama kayıtla bağış arasında hiçbir ilişki yoktur. Hiç kimse bu ülkede Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bu coğrafyasında, bu ülkenin içerisinde hiç kimseden kayıt için devlet okullarından bağış alınamaz” dedi.

Kayıt için devlet okullarında bağış alınabilir mi? Bakan Özer son sözü söyledi

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, ‘2022- 2023 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık Toplantısı’na katılmak üzere Erzurum’a geldi. Valilik ziyareti sonrası Bakan Özer, İl Eğitim Değerlendirme toplantısına katıldı.

3 TEMEL NOKTAYA AĞIRLIK VERDİK

Bakan Özer ardından Atatürk Üniversitesi Kültür Merkezi 15 Temmuz Milli İrade Salonu’nda il ve ilçe milli eğitim müdürleri ve okul yöneticilerinin yer aldığı 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık Toplantısı’na katıldı.

2022-20023 eğitim-öğretim yılı hazırlıklarına erken başladıklarını ifade eden Özer, şu ifadeleri kullandı:

“Bu sene erken başlayalım dedik. Okulların ihtiyaçlarını, yani temizlik malzemesinden, kırtasiye malzemesine kadar, küçük onarımlardan büyük onarımlara, donatımı kadar ihtiyaçları gidermek için hızla yol alalım dedik.

Yıllardan beri bu ülkede eğitimle ilgili bir sıkıntı var. Milli Eğitim Bakanlığı okulların ihtiyacını karşılamaktan aciz’ diye. Okul aile birlikleri devreye sokuluyor, farklı mekanizmalar devreye sokuluyor.

Bu kadar yatırım yapan bir hükümet, Milli Eğitim Bakanlığı, okulların ihtiyacını karşılamaktan niye aciz hale gelsin? İşte biz bunu değiştireceğiz. Tüm okullarımızın ihtiyacını bizzat karşılayıp daha önce karşıladığımız gibi önceden göndererek bir sonraki eğitim öğretim yılına hazırlığımız şimdiden yapacağız.

Daha önceden orta öğretime bağlı okullarda doğrudan bütçe gönderilirken, temel eğitim okulları okul öncesi, ilkokul ve ortaokullara bütçe gönderilmiyordu. Artık buralara da bütçe göndermeye başladık.

Bugün de Erzurum’da siz değerli yöneticilerle birlikte bir ahitleşme yapacağız. Bugün nasıl 610 milyonluk yatırım verdiysek bunlara ilave olarak okullarımızın eğitim, öğretime hazırlığıyla ilgili 200 milyon liralık ödeneği okullara gönderiyoruz.

Artık rahat bir şekilde temizlik malzemelerinizi, kırtasiye malzemelerinizi, küçük onarımları, donatım malzemelerini alabilirsiniz. El birliği yapalım Türkiye’ye şunu gösterelim.

Bizim bütçeyle ilgili sıkıntımız yok. Ha birisi istiyorsa bağış yapabilir. Ama kayıtla bağış arasında hiçbir ilişki yoktur. Hiç kimse bu ülkede Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bu coğrafyasında, bu ülkenin içerisinde hiç kimseden kayıt için devlet okullarında bağış alınamaz.”

ATATÜRK POSTERİ HEDİYE EDİLDİ

Kayıt için devlet okullarında bağış alınabilir mi? Bakan Özer son sözü söyledi

Bakan Özer, 15 Temmuz Milli İrade Salonu’nda Raci Alkır Güzel Sanatlar Lisesi’nin açtığı yağlı boya sergiyi gezdi. Bakan Özer, sergideki yağlıboya Atatürk portresine ilgi gösterdi. Resim öğretmeni Dilek Teber, kendi yaptığı resmi Bakan Özer’e hediye etti. Atatürk portresini bakanlığa asacağını söyleyen Bakan Özer, sergide yağlı boya eserleri yer alan öğrencilerle de sohbet etti.

 KALİTELİ OKUL

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net