fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Uyum Eğitimi Başladı

0 83

Okulöncesi ve ilkokul birinci sınıflarda uyum eğitimi başladı. Yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle geçen eğitim döneminde zaman zaman kapanan okullar, yüz yüze eğitim için kapılarını açtı.

Uyum Eğitimi Başladı

Okullara ebeveynlerinin eşliğinde gelen öğrenciler, maske kontrolü ve HES kodu sorgulamasının ardından okullarının bahçesine alındı. Okul bahçesinde oluşturulan masalarda servis kayıtları da yapılan öğrenciler, isimlerinin okunmasının ardından sınıflarına geçti. Sınıflarında kendileri için hazırlanan balonlar ve süslemelerle karşılanan öğrencilerin heyecanlı oldukları gözlendi. Okulöncesi ve ilkokul birinci sınıflarda uyum eğitimi başladı. Yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle geçen eğitim döneminde zaman zaman kapanan okullar, yüz yüze eğitim için kapılarını açtı.

Okullar Yüz Yüze Eğitime Hazır

İstanbul İncirlik Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu Müdürü Erbil Tek, özellikle bakanlığın pandemi sürecinde ortaya koymuş olduğu ‘okulum temiz’ belgesiyle alakalı bütün çalışmaları yaptıklarını belirterek, “Kriterleri yerine getirerek yaz döneminde ‘okulum temiz’ belgesini temin ettik. İncirlik Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu olarak belgemizi de aldıktan sonra gerek hijyen, gerek güvenlik koşulları anlamında bütün hazırlığımızı yaparak bugün itibarıyla öğrencilerimizi kabul ettik” diye konuştu.

“VELİLERİMİZ GÖNLÜ RAHAT BİR ŞEKİLDE ÇOCUKLARINI BİZE TESLİM EDEBİLİR”

Bundan sonraki sürecin veliler, öğrenciler ve kendilerine düştüğünü kaydeden Tek, kesintisiz bir eğitimin tüm kademelerde devam etmesini umduklarını dile getirdi.

Bugün okul öncesi ve birinci sınıfların oryantasyon denilen uyum eğitimine başladığını anımsatan Tek, şöyle devam etti:

“1-2-3 Eylül olmak üzere 3 günlük eğitime başladılar. 6 Eylül itibarıyla bütün kademelerde bütün sınıflar başlayacak. Onlara da hazırız. İmkan sağlayan devletimize ve bakanlığımıza teşekkür ediyorum. Yeni eğitim öğretim yılının kesintisiz bir şekilde geçmesini temenni ediyorum. Allah hayırlı etsin. Veliler rahat olabilirler. Bizler her koşulu fazlasıyla sağlamış durumdayız. Velilerimiz gönlü rahat bir şekilde çocuklarını bize teslim edebilirler. O noktada herhangi bir sıkıntımız yok. Süreci hep birlikte göreceğiz.”

Müdürlerin ardından öğrenciler de düşüncelerini belirtti. Öğrenciler ise eğitimde uyum sürecinde oldukça heyecanlı olduklarını ve salgın için dikkatli olup önlem aldıklarını ifade ettiler.

Tüm eğitim haberleri ve ayrıntılar için sitemizi takipte kalın.

KALİTELİ  OKUL

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net