fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Okullar Ne Zaman Açılıyor?

0 219

2 Temmuz’da yaz tatiline girecek okulların 2020-2021 eğitim öğretim sezonuna ne zaman başlayacağı merak konusuydu. Peki, okullar ne zaman açılıyor? Evde eğitim ve yüz yüze eğitim eş zamanlı olarak sürerken yeni eğitim dönemi için Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk son dakika açıklamalarında bulundu.

Okullar Ne Zaman Açılıyor?

Olağan açılışımız 7 Eylül’de. Önümüzdeki sürece baktığımızda yazın okul açmamız Türkiye’nin iklim koşullarında çok kolay değil, açıklamalarında bulunan Ziya Selçuk ardından:

“Ağustos’ta okulları açıp eğitim yapmak bizim için uygun değil. Öğretmelerimiz dinlenmesi lazım. Eylül’ün başına alalım biraz daha erken başlayalım diye düşünüyoruz. Kazanımları nasıl yerleştiririz diye hesap yapıyoruz. Salgının durumuyla ilgili güzel haberler geliyor aşıyla ilgili. Biz şunu çok istiyoruz; 5 gün okulumuzu açacağız, mümkünse 1 Eylül’de açacağız. Ama bu koşullar dünyada ve Türkiye’de ne getirir? Biz bunu tam olarak bilmediğimiz için hesabımızı yaza göre de kışa göre de yapıyoruz. Eylül’ün ilk haftası açmak istiyoruz. Buna göre hazırlığımız var.”

ÖĞRENCİLERİN YÜZDE 80’İ OKULDA

Şu an da okullar hazır. Salgının ilk başlarında çok ciddi sıkıntılar vardı. Biz bu sene ve geçen sene her yıl yıllık temizlik bütçemizin on katını verdik ve çok şanslıyız ki meslek liselerimiz üretiyor bunları. Tedarikte sıkıntı çıkmadan halledebiliyoruz. Türk standartlar enstitüsünün birtakım standartları var. Onlara uymak için temiz okul belgesi oluşturuldu. Bizim okullarımızda devam çok yüksek. İsteyen çocuk gelebilir, isteyen gelmeyebilir diyoruz. Bizim ödevimiz gelmeyene de ortam hazırlamak gelene de hazırlamak. En az yüze 80’i geliyor çocukların. Sınıflar çok kalabalık oluyor ve mesafeyi ayarlamakta zorlanıyoruz. En çok ilkokullar rağbet ediyor. Arkasından ortaokul ve lise.

1 SAAT BİLE KALSA DEĞER

“Çocuklarla sürekli beraber olan, okulları ziyaret eden, öğretmenlerle beraber çok vakit geçiren, 600 bin öğretmenle bu salgın süresinde bir araya gelen ve onlarla görüşen biri olarak söylüyorum; Okulların açılması gerçekten iyi bir haber. Diyorlar ki kalmış bir ay niye açıyorsunuz. 1 saat kalmış deyin 1 saat açalım. Çocukların gözünü, öğretmenlerin heyecanını görmelisiniz. Bir öğretmenimiz koşarak geliyor ve teşekkür ediyor. Çocukların heyecanını, neleri özlediklerini, gökyüzünü yeni görmüş gibi nasıl heyecanlandıklarını anlamak lazım. Hiçbir şekilde okulu görmeyen, okulun içindeki atmosferi yaşamayan insanların bunu anlaması çok zor. 1 saat bile olsa değer.” dedi.

Son dakika gelişmeleri ve eğitime dair tüm detaylar için sitemizi takipte kalmayı unutmayın.

KALİTELİ OKUL

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net