fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Okul Sınavları Ne Zaman Olacak?

0 236

Milli Eğitim Bakanı (MEB) Ziya Selçuk’tan, 2020-2021 okul sınavları hakkında son dakika açıklamaları geldi.. Bakan Ziya Selçuk, ‘Bu yıl okul sınavları olacak mı?’ sorusuna yanıt verdi. Bilindiği gibi, koronavirüs salgınından dolayı uzaktan eğitimde olan milyonlarca öğrenci, sınavları okulda olup olmayacağı öğrenmeye çalışıyor. Peki, okul sınavları  ne zaman olacak? Nasıl yapılacak? Okul sınavları yüz yüze mi olacak?

Okul Sınavları Ne Zaman Olacak?

Milli Eğitim Bakanı (MEB) Ziya Selçuk, A Haber’de okulların durumu hakkında son dakika açıklamaları yaptı. Okullarda yüz yüze eğitimden alınan önlemlere kadar birçok konu hakkında konuşan Bakan Ziya Selçuk, okul sınavlarına ilişkin de önemli açıklamalar yaptı. Bilindiği üzere, ‘Okul sınavları olacak mı, ne zaman yapılacak?’ sorusunun yanıtı, uzaktan eğitimde olan milyonlarca öğrenci tarafından merak ediliyor. Yeni dönemde uzaktan eğitim ve evde eğitim kararları açıklanıyor.

 

“OKULLARDA SINAV YAPILMASI KONUSUNU GÜNDEME GETİRİYORUZ”

Sınavlara hazırlanan 8. ve 12’nci sınıflar için bir müfredat düzenlemesi olup olmayacağına ilişkin soru üzerine Selçuk, “Bu sene öğrencilerimizin, müfredatın tamamından sorumlu olmasını ve ölçme değerlendirme açısından okullarda sınav yapılması konusunu gündeme getiriyoruz. Resmi açıklamayı yakında yapacağız. İlkokulda sınav yok, ortaokullar, liseler için yani mevzuatta sınav muhatabı olan bütün çocuklarımız için sınavlarımızı okullarda yapacağız.” diye konuştu. Bakan Selçuk, bu durumun uzaktan eğitim devam etse de geçerli olacağını belirtti.

Ders sınavlarının nasıl olacağının sorulmasına karşılık da Bakan Selçuk, “Randevulu sistemle sınav yapmak durumundayız. Çünkü tüm öğrencileri aynı gün okula çağıramayız. Diyelim ki 7’nci sınıfların sınavı varsa, onların günü, saati ayrı olabilir, biri sabah biri öğleden sonra gelebilir. Bunları okullar ayarlar. Bunlarla ilgili çerçeve hazır.” bilgisini paylaştı.

Bakan Selçuk, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında gerçekleştirilen merkezi sınavların bu yıl da haziranda yapılacağını belirterek, tarihe ilişkin kararın o günkü şartlara göre verileceğini bildirdi.

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net