fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Okullarda Korona Önlemli Yeni Dönem

Telafi dersleri 31 Ağustos Pazartesi günü başlayacak ve sonrasında da yeni eğitim öğretim yılı başlamış olacak. Yeni öğretim yılında pandemi nedeniyle öğrencilere de yeni kurallar getirilecek.

0 432

Telafi derslerinin 31 Ağustos Pazartesi günü başlamasıyla birlikte yeni eğitim öğretim döneminin de başlaması bekleniyor. Yeni dönemle birlikte, okullarda koronavirüs önlemleri uygulanarak yeni bir sürecin de başlamasına neden olacak.

Canlı yayında açıklamalarda bulunan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, eğitim ile ilgili değerlendirmeler yaptı. Telafi eğitiminin hemen arkasından okulların açılmasının planlandığını dile getiren bakan Selçuk, Kovid-19 süreci dolayısıyla şimdiden net tarih vermenin doğru olmayacağını, sürecin açıklanan verilere göre değişebileceğini ifade etti.

Temel eğitim ve ortaöğretim öğrencilerinin bazı derslerinin uzaktan eğitim ile de devam edeceği düşünülüyor. Özellikle bilgi edinmek için, öğrencinin okuyarak öğrenebileceği ve başarabileceği bazı derslerin uzaktan eğitim ile tamamlanması bekleniyor. Yaklaşan yeni döneme özel olarak okullarda koronavirüs önlemleri de alınmaya başlandı.

Okullarda Koronavirüs Önlemleri, COVID19’dan korunma ve doğru maske kullanımı Kovid-19 Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk açıklama yaptı.

Okullarda Yeni Dönem

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından COVID19 nedeniyle gerçekleştirilen tatil dönemi sürecinde özel okullar başta olmak üzere eğitim kurumları da bir dizi yeni önlemleri hayata geçirmeye başladı. Öğrencilerini okula geliş ve gidişinde, okulda olduğu anlarda temas ettiği her alanı ve herkesi düşünerek yürütülen çalışmalar netlik kazanmaya başladı. İşte yeni dönemde okullarda alınacak bazı koronavirüs önlemleri…

Okullarda Koronavirüs Önlemleri

 • Personellerin, ziyaretçilerin ve velilerin belirlenen kurallar dahilinde okullara girmesi sağlanacak.
 • Servis araçları, okul girişleri, sınıfların içleri, diğer derslik alanları, yemekhane, kantin, tuvalet ve duş alanları, bahçe ve açık alanlar, ortak kullanım alanları, laboratuvarlar, kütüphane, spor salonu, öğretmenler odası gibi okuldaki her fiziki ortamda dezenfektan işlemleri sıklıkla gerçekleştirilecek.
 • Maske, ateş ölçer, dezenfektan ve sosyal mesafe gereklilikleri kesintisiz olarak uygulanacak.
 • Öğrenci servislerinin mevcudu sosyal mesafe kuralları dikkate alarak yeniden düzenlenecek. Hem servis hem de okul araçlarının hijyen çalışmaları çok sık aralıklarla yapılacak.
 • Lobi alanlarındaki veli oturma alanları kaldırılarak, kargoların dahi dezenfekte edildikten sonra personele teslim edilmesi sağlanacak.
 • Sınıflarda sosyal mesafe kuralına bağlı olarak oturma düzeni oluşturulacak.
 • Ders esnasında sınıf kapıları açık olacak, öğrenciler ve öğretmenler maskeli olmakla birlikte öğretmenler siperlik de takacak.
 • Havalandırma hem okulda hem de servislerde klima ile değil doğal yollarla sağlanacak. Pencereler açık kalacak, sınıflar hem gece hem gündüz düzenli olarak havalandırılacak.
 • Teneffüsler her sınıf kademesi için ayrı kullanacak şekilde kurgulanacak.
 • Öğrencilerin yemekhaneye çıkış saatleri farklı olacak biçimde ayarlanacak.
 • Öğrenciler COVID19’dan korunma ve doğru maske kullanımı gibi konularda sıklıkla bilgilendirilecek.

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net