fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Okullar Ne Zaman Kapanacak?

Okullar Ne Zaman Kapanacak, ikinci ara tatil ne zaman? MEB 2020 okullar ne zaman kapanacak? İşte detaylar…

0 336

2019-2020 eğitim öğretim yılının 2.döneminin 3 Şubat tarihinde başlamasıyla birlikte öğrenci, öğretmen ve veliler Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan yeni düzenlemeyle getirilen 2020 yılı ikinci ara tatil ne zaman olacak merak ederek araştırmalarına arama motorlarında yoğun şekilde devam ediyor. Peki, 2020 MEB ikinci ara tatili ne zaman ve okullar ne zaman kapanacak? İşte tüm merak edilenler…

2020 MEB İKİNCİ ARA TATİLİ NE ZAMAN? OKULLAR NE ZAMAN KAPANACAK?

2020 yılı MEB ikinci ara tatil ne zaman olacak, okullar ne zaman kapanacak gibi öğrenci, öğretmen ve veliler tarafından yoğun olarak merak edilen soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

2019-2020 İkinci yarıyıl eğitim-öğretim dönemi 3 Şubat 2020’de başladı.

İkinci ara tatil ise 6-10 Nisan – 13 Nisan başlangıç

Dönemin 2. yarısı: 19 Haziran’da tamamlanacak. (Okulların kapanışı)

LİSELERDE SINIFTA KALMA YOLDA!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, liselerde sınıf geçme sistemine ilişkin “Velilerimizin ‘Tamam, çok güzel’, öğretmenlerimizin ‘Böyle olursa eğitimde gerçekten büyük bir sıçrama olur’, yöneticilerimizin ‘keşke’ dediği bir yönetmelik geliyor” dedi.
Okullarda sınıfta kalmanın 1999’dan beri kaldırıldığını ifade eden Selçuk, çalışan ve çalışmayan çocuk arasında ayrım olması gerektiğini vurguladı. Her bir öğrencinin liseyi bitirdiğinde sahip olması gereken yeterlilikler konusunda standartlar oluşturulmasının önem taşıdığını anlatan Selçuk, bu yeterliliğe ulaşılmaması halinde, 4 işlem bilmeyen, okuduğunu anlama-yazma konusunda sıkıntı yaşayan öğrencinin liseden mezun olabildiğini belirtti.

Ders geçmeyle ilgili 120 öğretmen, okul müdürü, il, ilçe yöneticileri ile velilerle Ankara’da bir araya geldiklerini ifade eden Selçuk, bu çalışmada, eğitim, ekonomi ve istihdam ilişkisi ile bölgesel durumlar dikkate alınarak bir çerçeve oluşturulduğunu bildirdi.

Sınıf geçmeyle ilgili çalışmanın bitirildiğini ve gelecek eğitim öğretim yılından itibaren uygulanacağını kaydeden Selçuk, “Velilerimizin ‘Tamam, çok güzel’, öğretmenlerimizin ‘Böyle olursa eğitimde gerçekten büyük bir sıçrama olur.’, yöneticilerimizin ‘keşke’ dediği bir yönetmelik geliyor” açıklamasında bulundu.
Birdenbire kural değiştirip öğrenciler için de sorun oluşturmak istemediklerine işaret eden Selçuk, şunları kaydetti:

‘’Bu ülkenin çocukları, bizim deneme tahtamız değil, pilotla başlayalım dedik. Hazırlıklarımız tamam, bunun bu sene pilotunu yaptık, simülasyon anlamında yaptık, gayet güzel geçti. Burada, her dersten iki dönem notunun aritmetik ortalamasının en az 50 veya birinci dönem puanı ne olursa olsun ikinci dönem puanının 70 olması gibi bazı şeyler var. Bu böyle olduğunda kaç öğrenci yukarı çıkıyor, kaçı çıkamıyor, kimi nereye yönlendirebiliyoruz, bunun modellemesi çıktı. Bir yazılım oluşturduk ve senaryoyu rahat görebiliyoruz. Dolayısıyla çözebileceğimiz bir konu. Problem yok.”

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net