fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Maya Koleji İlkokulu

Maya Koleji, Türkiye'de ilk defa olan bütünleşik bir laboratuvar projesine adım atmıştır. Bu laboratuvarda ilk olarak öğrencilerin anlama düzeyleri.

0 570

Özel Maya Koleji İlkokulu, Türkiye’de ilk defa olan bütünleşik bir laboratuvar projesine adım atmıştır. Bu laboratuvarda ilk olarak öğrencilerin anlama düzeyleri araştırılmaktadır. Daha sonra, okuma hataları, güzel okuma yolları, hızlı okuma becerileri, okuma zevkleri ve benzeri konular çözümlenmektedir. Sonraki adım ise güzel yazı beceleri, yazma hataları ve yazmaya heveslenmeleridir.

Özel Maya Koleji İlkokulu Uygulamaları

Müzikolej

Kaliteli özel okullar arasında yer alan Özel Maya Kolejinde, müzik eğitimi öğrencilerin yaşamında önemli bir yere sahiptir. Okul öncesi dönemde orff çalgılarıyla müzik eğitimine başlayan öğrenciler, üçüncü sınıfa geldiklerinde piyano, gitar ve keman enstrümanlarından birini seçerek tanıması, sevmesi ve çalması desteklenir.

Ben Sorun Çözerim

Özel Maya Koleji İlkokulu uygulamaları arasından en fazla araştırma yapılan programdır. “Ben Sorun Çözerim” programının amacı çocuklara, kişiler arası sorunları önleyecek ve ortaya çıkan sorunları çözmelerine yardımcı olacak düşünme becelerini öğretmektir.

Parmak Kas

Maya okullarında okul öncesi ve birinci sınıf öğrencilerine, bireysel olarak kas ölçümleri yapılır. Yazmanın psikomotor özelliklerini kapsayan değişkenler üzerinde çalışarak; öğrencilerin yazı yazmadaki el tercihlerine göre değişen kalem tutma, duruş, oturuş ve yazma materyallerini gözlemleyerek öğrencilerin doğru davranış geliştirmelerine yardımcı olunur.

Kondisyonel Ölçümler

Öğrencilerin kondisyonel ölçümler ile dayanıklılık, sürat ve kuvvet özellikleri ölçülmektedir. Bu ölçümlerin amacı öğrencilerin güçlü sportif yönlerini testlerle tarayarak tespit etmektir. Potansiyel sporcu kitlelerine ilişkin veri tabanı oluşturulup, aynı yöntemle yaş gruplarına ait gelişim normları ve obezite eğilimleri belirlemektedir.

Minecraft EDU

Minecraft: Education Edition; işbirliğini, yaratıcılığı ve problem çözmeyi, tek sınırın hayal gücünün olduğu sürükleyici bir çevrede tanıtan açık dünya oyunudur.

Minecraft Edu Uygulamaları ile öğrencilerin;

Sınıf arkadaşlarıyla projelerde işbirliği yapması,
Süreç yönetimini becerileri kazanması,
E-portfolyo oluşturulması; çalışma ve senaryoların yapılması ve paylaşılması,
Oyunu kişiselleştirilmesi,
Oyun içi öğrenme hedeflerine varması,
Sınıf topluluğuyla güvenli bir ortamda oynaması,
Kaynak kullanımı ve kılavuzlardan yararlanmayı öğrenmesi,
Öğrenci ve öğretmen iletişimini arttırması,
Sabır ve dayanıklılık becerisi katması sağlanmaktadır.
Özel Maya Koleji Ortaokulunda, Minecraft Edu’nun kendi resmi sitesinde yayınlanmış ve onaylanmış uluslararası 3 adet ders planı ve çok sayıda proje çalışmaları bulunmaktadır.

Maya Çekirdek Uygulaması

Bir ”mizaç merkezli eğitim” yaklaşımıdır. Her insanın sahip olduğu mizaç özelliklerini önemser. Öğrencilerin sahip olduğu çekirdeğin gelişimsel özelliklerini dikkate alarak; eğitim süreçlerinin desteklenmesi, yönetilmesi ve şekillendirilmesini sağlar.

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net