fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Özel Mektebim Koleji İlkokulu

Özel Mektebim Koleji İlkokulu, en iyi özel okul olarak Bütünsel Eğitim Yaklaşımı ile öğrencileri geleceğe hazırlar ve bilinçli bireyler yetiştirir.

0 357

Özel Mektebim Koleji İlkokulu 2011 yılında 150 öğrenci ile eğitim hayatına girmiştir. 2019 yılında ise 14 ilde 38 kampüs ile faaliyet vermektedir. Mektebim Okulları, Türk eğitim sektörünün en önemli okullarından biridir. Enerji, lojistik, hayvancılık, eğitim, sağlık, inşaat, gayrimenkul geliştirme, tarım gibi sektörde yatırımları bulunan Sanck Group üyesi Özel Mektebim İlkokulu, Türkiye’nin ve dünyanın en önemli, kaliteli ve itibarlı eğitim kurumu olmayı hedefliyor. Dil eğitimleri ile öğrencilerin dünya vatandaşı olmasını sağlıyor. Kolej, en iyi özel okul olmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Özel Mektebim Koleji İlkokulu Eğitim Sistemi

İlkokul Eğitiminin Önemi

Temel bilgiler, beceriler ve tutumlar ilkokul yıllarında kazanılırsa, hayatı boyunca eşlik eder. Bu nedenle ilkokul yıllarında çocuğun içindeki potansiyel desteklenmelidir. Etkili bir birey olmasına zemin sağlayacak beceri ve tutumları geliştirilerek, ana dili doğru, akıcı ve zengin bir şekilde kullanma, yabancı dilde iletişim kurma, sayısal yetenekleri geliştirme, bireyler arasında yetkinlik ve problem çözme gibi beceriler ilkokulda edindirilmelidir. Öğrenciler okul öncesinden üniversiteye kadar ”Bütünsel Eğitim Yaklaşımı” ile dünyayı ve kendilerini keşfederek, geleceğe adım adım yürürler. Öğrencilerin yaşları esas alınarak tasarlanan ”Bütünsel Eğitim Yaklaşımı” öğrenme şekilleri ve yetenekleri bütünleşerek kalıcı bir zemin hazırlanır.

“Dünya Benim Keşif Alanım”
Öğrencilerin keşfetme isteğini artırmak için merak duygusunu tetiklemek gerekiyor. Öğrencilerin kendi etkinliklerine ve gözlemlerine dayalı olarak yargıya varmasını teşvik edip, öğrenmenin zihinde kalıcı olması sağlanmaktadır. Okuma, yazma ve aritmetik konularda edinilen temel bilgi ve beceriler; kültürel, toplumsal ve bireysel alanlarda kullanılır. Çok işlevli okuryazarlık kavramıyla hem birey hem de toplum gelişimine imkan sağlanır.

Mektebim Koleji Rehberlik Uygulama Alanları

Veliye Yönelik
Akademik takvimde belirtilen zamanlarda aşağıdaki başlıklarda yapılan çalışmalarla veliye hizmet verilir.
– Veli Seminerleri
– Ebeveyn Atölyeleri
– Veli Rehber Kitapları

Öğrenciye Yönelik

Rehber öğretmenler, sorumlu olduğu kademedeki tüm öğrencileri, aşağıdaki başlıklarda yaptığı çalışmalarla tanımayı hedefler. Yaş gelişim özelliklerini göz önünde bulundurarak sorumlu olduğu yaş grubundaki öğrencilerin olası sıkıntı yaşayacağı alanlara yönelik önleyici, geliştirici ve destekleyici çalışmaları yürütür.
– Sınıf Çalışmaları
– Grup Çalışmaları
– Bireysel Çalışmalar

Öğretmene Yönelik

Rehber öğretmen, sorumlu olduğu kademedeki tüm öğretmenler ile belirlenen zaman aralıklarında bir araya gelerek, öğretmenlerin sorumlu oldukları öğrenciler ile ilgili bilgi alışverişinde bulunur, gerekli durumlarda destekleyici öneriler verir. En iyi özel okul olan Özel Mektebim Koleji İlkokulu, akademik takvimde belirtilen zamanlarda aşağıdaki başlıklarda yapılan çalışmalarla öğretmenlere hizmet verir.
– Öğretmen Atölyeleri
– Öğretmen Bültenleri
– Bireysel Çalışmalar

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net