fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Özel Maya Koleji Ortaokulu

Özel Maya Koleji Ortaokulu teknolojiyi, öğrenmeye hizmet ettiği her yerde destekleyerek; kaliteli özel okullar arasına öne çıkar.

0 419

Özel Maya Koleji Ortaokulu, teknolojiyi öğrenmeye hizmet ettiği her yerde destekler. Başarılı kolejde bütün öğrenciler farklıdır. Bazı öğrenciler analizci bazı öğrenciler sözelci bazı öğrenciler bütüncül olabilir. Kaliteli özel okullar arasında bulunan Özel Maya Koleji Ortaokulu; bütününde öğrencileri yetenek ve ilgi alanlarını besleyen, düşündüren, farklı bakabilen, sorgulatan ve yorumlama becerisi geliştiren, geleceği bugünden gören öğrenciler yetiştiriyor.

Özel Maya Koleji Ortaokulu Eğitim Sistemi

 

Özel Maya Koleji Ortaokulu Dersleri

Bilişim Garaji
Öğrenme Stilleri
Tematik Öğrenme
Çoklu Zeka Kuramı
Keşf-i Alem
Maya Dokya
Maya Çekirdek
Müzi Kolej
Ben Sorun Çözerim
Parmak Kas Ölçümleri
Kondisyonel Ölçümler
Maya Çekirdek Uygulaması

Bilişim Garaji

Telefon, bilgisayar gibi cihazlar sadece iletişime ve eğlencede, değil yaratıcı işler ve yeni keşifler yaparken de kullanılan araçlardır. Dersliklerde öğrencilerin teknolojik uygulamaları kolaylıkla kullanabilmeleri için  projeksiyon, akıllı tahta, ses sistemi, internet erişimi gibi cihazlar bulunur. Bilişim derslerinde öğrenciler bir Maya ürünü olan İlk Garaji ve Bilişim Garaj Akademisi içerikleri ile bilim dünyasıyla anasınıfı düzeyinde tanışır. Web tasarımı, kod yazma ve parçalarını kendileri üretip montajladığı robot üretme çalışmalarını ustalıkla yaparlar. Okul tüm bu çalışmalarla kaliteli özel okullar arasında yer almaktadır.

Öğrenme Stilleri

Önemli olan öğrenciyi fark edip hangi derse yeteneği varsa o yeteneğe yönlendirerek, başarılı olması konusunda yol haritası sunmaktır. Özel kolejde öğrenme stili tespit edilip, güçlü ve öğrencilerin zayıf yanlarından oluşan öğrenme profili çıkarılmaktadır.

Tematik Öğrenme

Öğrenciler kendi öğrenme stilleriyle çalışmaya yönlendirilir. Böylelikle kendi ilgilerini çeken konuları araştırmaları ve arkadaşları ile ekip çalışması yapmaları teşvik edilir. Maya’da öğrenciler bir eğitim-öğretim yılı boyunca en az bir tema seçer ve tema çalışmaları çerçevesinde ortaya çıkan ürünler yıl sonunda sergilenir.

Çoklu Zeka Kuramı

Özel Maya Koleji Ortaokulu, Türkiye’de çoklu zeka kuramının eğitim sistemine uygulanması konusunda öncü kuruluşlar arasındadır. Kuramın Türk Eğitim Sistemi’ne entegrasyonu konusunda ilk girişi yapmış olması Maya Kolejinin kıvanç kaynağıdır. Bu kuruma göre sözel – Dilsel, Mantıksal – Matematiksel, Görsel-Müzikal, Uzamsal-Bedensel, Ritmik-Kinestetik, İçsel, Kişilerarası ve Doğa zekası olmak üzere 8 zeka alanı bulunur.

Geleneksel eğitim sayısal ve sözel alanları desteklemektedir. Oysa tek yönlü beslenme nasıl metabolizma üzerinde olumsuz etkiler yaratıyorsa tek yönlü zihin beslenmesi de zekanın potansiyel gelişimini sınırlamaktadır. Bu nedenle öğrencilerin zihinsel açıdan zengin bir şekilde beslenmeleri için öğrenme-öğretme sürecinde farklı zeka alanlarına uygun teknikler ve yöntemler kullanılır.

Keşf-i Alem

Özel Maya Koleji öncü uygulamalarından olan keşf-i alem çalışmaları ; sorgulayan, yaratıcı, analitik düşünen, inoyatif yönlerini geliştirme amacı taşımaktadır.

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net