fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Lise sorumluluk sınavları ne zaman yapılacak?

0 102

Milli Eğitim Bakanlığı’na (MEB) bağlı okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarında eğitim gören yaklaşık 19 milyon öğrenci, karnelerini alarak yaz tatiline girdi. Şimdi tüm gözler lise sorumluluk sınavlarında. Bazı derslerden düşük not aldıkları için sınıf geçemeyen ya da mezun olamayan öğrenciler sorumluluk sınavı olarak adlandırılan sınavlara odaklandı. Peki, lise sorumluluk sınavları ne zaman yapılacak?

Lise sorumluluk sınavları ne zaman yapılacak?

2022-2023 eğitim ve öğretim döneminin sona ermesiyle öğrenciler karne heyecanı yaşadı. Bazı öğrenciler ise düşük notları için sorunluluk sınavlarını bekliyor. Bu kapsamda Milli Eğitim Bakanlığı’ndan yapılacak açıklamalara odaklanıldı. İşte, 2022-2023 lise sorumluluk sınavları hakkında bilgiler…

SORUMLULUK SINAVLARI NE ZAMAN?

Bir önceki kabinede Milli Eğitim Bakanı olarak görev alan Mahmut Özer, geçtiğimiz günlerde deprem bölgesinde sınıfta kalmanın olmayacağını duyurmuştu.
Özer buradaki açıklamasında; sorumluluk sınavı tarihleri hakkında ise “Lise öğrencileri başarısız oldukları ders sayısına bakılmaksızın sorumlu olarak üst sınıfa geçecek. Sorumluluk sınavları 19-25 Haziran’da” demişti.
Bu kapsamda bilgiler geldikçe haberimizde yer vereceğiz.
YENİ DÖNEMDE OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan iş takvimiyle birlikte, 2023-24 yılı için okulların açılacağı tarih belli oldu.
Buna göre; 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı, 11 Eylül 2023 Pazartesi günü başlayacak.

KALİTELİ OKUL

 

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net