fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

DGS geç başvuru tarihi 2023 ve ücreti! DGS geç başvuru nasıl yapılır?

0 9

DGS geç başvuru tarihi 2023 ve ücreti! DGS geç başvuru nasıl yapılır?

Dikey Geçiş Sınavı (DGS) başvuru kılavuzunun ÖSYM tarafından yayımlanmasıyla birlikte adaylar için 29 Mayıs-5 Haziran 2023 tarihlerinde başvuru işlemleri tamamlandı. Başvuruları kaçıranlar DGS geç başvuru tarihi araştırmalarına hız kazandırdı. Peki, DGS geç başvuru nasıl yapılır? İşte DGS geç başvuru tarihi 2023 ve ücreti…

Ön lisans eğitimlerini lisans eğitimine tamamlamak isteyen adaylar başvuru işlemlerini tamamlamak için 2023 DGS başvuru tarihlerinde başvurularını tamamladı. Başvuru tarihlerini kaçıranlar için 2023 ÖSYM sınav takvimi ile beraber Dikey Geçiş Sınavı (DGS) geç başvuru tarihi belli oldu. Dikey Geçiş Sınavı (DGS) bu sene 16 Temmuz’da gerçekleştirilecek. 16 Temmuz’da yapılacak sınav sonrasında adaylar sınav sonuçlarından elde ettikleri puanlara göre ÖSYM tarafından açılan boş kontenjanlara başvuru yaparak geçiş yapabilecek. Sınav sonuçları da 11 Ağustos 2023 tarihinde açıklanacak.

2023 DGS GEÇ BAŞVURUSU NE ZAMAN?

ÖSYM takvimine göre DGS başvuruları 29 Mayıs – 5 Haziran 2023 tarihleri arasında yapıldı. İlk başvuruyu kaçıran adaylar geç başvurudan yararlanabilecek. DGS geç başvuruları ise 13 Haziran 2023 tarihlerinde alınacak.

DGS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ÖSYM‘nin başvuru kılavuzunu yayımlamasıyla adaylar DGS başvurularını ÖSYM’nin AİS ekranı üzerinden T.C kimlik numarası ve ÖSYM şifresi ile yapılabilecek. Adaylar, ÖSYM AİS üzerinden başvuru yaparak sınav ücretini yatıracak. Sınav ücreti ödeme işlemleri ÖSYM e-Ödemeler bölümünden banka/kredi kartıyla ödenebilir.

DGS 2023 GEÇ BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR?

ÖSYM tarafından yayımlanacak DGS başvuru kılavuzuyla sınav başvuru ücretleri belli oldu.  DGS başvuru ücreti bu yıl 270 TL olarak açıklandı. Geçtiğimiz sene, başvuru ücreti 190 TL olarak belirlenmişti. ÖSYM geç başvuru gününde sınav ücretini %50 artırımlı olarak alıyor.

KALİTELİ OKUL

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net