fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

SON DAKİKA: 2022 YKS sonuçları açıklandı!

0 20

SON DAKİKA: 2022 YKS sonuçları açıklandı! ÖSYM sonuç ekranı ile YDT, AYT, TYT Üniversite sınavı YKS sonuçları sorgulama ekranı

Son dakika… YKS sonuçları 2022 ÖSYM tarafından 18 Temmuz sabah saatlerinde erişime açıldı. YKS başvurularını tamamlayan adaylar sınava TYT, AYT ve YDT olmak üzere üç oturumda haziran ayında girdiler. Üniversite sınavı üç oturum şeklinde yapıldı ve sorular cevaplar erişime açıldı. YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih süreci başlayacak. Adaylar ÖSYM tarafından yayımlanacak olan kılavuza göre işlemlerini yapacaklar. İşte, ÖSYM YKS sonuçları sorgulama ekranı

yks sonuçları açıklandı

YKS sonuçları açıklandı. YKS 2022 yılında 18 Haziran ve 19 Haziran’da düzenlendi. TYT, AYT, YDT soruları ve cevapları kurum tarafından yapılan açıklama ile erişime açıldı. Adaylar tahmini puanlarını hesapladılar. YKS sonuçları temmuz ayı içerisinde ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden sorgulanabilecek. İşte YKS sonuçlarının açıklanma tarihi

YKS SONUÇLARI SORGULAMA

YKS sonuçları 18 Temmuz tarihinde açıklandı. Adaylara sonuç belgesi gönderilmeyecektir. Adaylar sınav sonuçlarını, T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden veya mobil uygulamasından öğrenebileceklerdir. İnternet sayfasındaki duyurular adaylara tebliğ hükmündedir.

yks sonuçları açıklandı

Sonuçlarda şu bilgiler bulunacaktır:

Testlerdeki doğru ve yanlış cevap sayısı

TYT puanı ve başarı sırası

varsa AYT ile YDT puanları ve başarı sıraları

Ortaöğretim Başarı Puanı (OBP)

Yerleştirme puanları ve başarı sıraları

ÖSYM, adaylara yönelik sınav sonuç belgelerinin doğrulanmasını sağlamak üzere “Sonuç Belgesi Kontrol Sistemi” işlemini hizmete sunmuştur. Bu amaçla kullanılmak üzere Sınav Sonuç Belgelerinin en alt kısmına, sistem tarafından rastgele üretilmiş bir “Sonuç Belgesi Kontrol Kodu” basılmaktadır. Söz konusu işleme https://sonuc.osym.gov.tr üzerinde Sonuç Belgesi Kontrol Sistemi sayfasından ulaşılmaktadır.

yks sonuçları açıklandı

YKS BİRİNCİLERİNİN İLLERİ BELLİ OLDU

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, bu sabah açıklanan 2022-YKS sonuçlarının ardından YKS birincilerinin illerini de açıkladı.

Buna göre, 2022-YKS’de Temel Yeterlilik Testinin (TYT) oturumunda birinci Kocaeli’ den çıktı. Alan Yeterlilik Testleri (AYT) oturumunda, sayısalda birincilik Kayseri, eşit ağırlıkta birincilik İzmir, sözelde birincilik yine Kayseri illerinden oldu. Yabancı Dil Testinin (YDT) birincileri ise Almanca, Arapça, Rusça ve Fransızca, İstanbul; İngilizce, Kocaeli illerinden belirlendi. ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, paylaşımında, adayları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

 KALİTELİ OKUL

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net