fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

2021 İOKBS Sonuçları Açıklandı!

0 64

Eylül ayının son günlerinde İOKBS’ye başvuran öğrenciler 2021 İOKSB sonuçlarının açıklanmasını merakla bekliyordu. MEB tarafından beklenen o açıklama geldi. MEB 2021 İOKBS sonuçları ile ilgili detaylar…

 

Daha önce ertelenmiş olan 2021 İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS), 5 Eylül’de yapılmıştı. 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerinin katıldığı sınavın sonuçları merak konusuydu. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından İOKBS sonuçları 28 Eylül’de açıklandı.

BURSLULUK SINAVI SONUÇLARI SORGULAMA NASIL YAPILIR?

İOKBS sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandı. Bursluluk sınav sonuçları 28 Eylül 2021 tarihinden itibaren MEB 2021 OİKSB sonuç sorgulama sayfasından öğrenilebilecek.

İOKBS SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN!

İOKBS NEDİR?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından her yıl belirlenen tarihlerde yapılan Eski ismi Parasız Yatılı ve Bursluluk Sınavı (PYBS) olan sınav, İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı adını aldı. Öğrenci bursları, Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Resmî Okullarda Yatılılık, Bursluluk, Sosyal Yardımlar ve Okul Pansiyonları Yönetmeliği hükümlerine göre, bursluluk sınavı kazanılarak okula kayıt yaptırılan tarihi izleyen Ekim ayı başından itibaren ödenir.

2021 İOKBS Sonuçları

Bursluluk sınavını kazanan ancak parasız yatılılığa yerleştirilen öğrenciler, 2684 sayılı İlköğretim ve Ortaöğretimde Parasız Yatılı veya Burslu Öğrenci Okutma ve Bunlara Yapılacak Sosyal Yardımlara İlişkin Kanun’un 7. maddesinde belirtilen “Parasız yatılı öğrencilere ayrıca burs verilmez.” hükmü gereği bursluluktan yararlanamaz.

KALİTELİ OKULLAR

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net