fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Yüz Yüze Eğitime Adım Adım

0 113

Salgın döneminde örgün eğitim kısıtlamalar ile kimi zaman uzaktan kimi zaman tedbirler ile yüz yüze yapıldı. 2021-2022 Eğitim ve öğretim döneminde Milli Eğitim Bakanlığı çalışanları, veliler ve öğrenciler örgün eğitimin yüz yüze olmasını istiyor. MEB yüz yüze eğitime adım adım ilerliyor.

Yüz Yüze Eğitime Adım Adım

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yüz yüze eğitime adım adım ilerlediklerini ve Sağlık Bakanlığı ile birlikte çalışmaların yürütüldüğü mesajını verdi. Çalışmaların tüm okullarda ve tüm sınıflarda haftada 5 gün yüz yüze eğitim için olduğu ifade edildi. Şu an hibrit eğitim seçeneğinin söz konusu olmadığı fakat vaka sayıları ve salgın tedbirleri kapsamında böyle bir seçeneğin tekrar gündeme gelişi söz konusu olabilir.

Tüm Sınıflar 5 Gün Yüz Yüze

Milli Eğitim Bakanlığınca yürütülen çalışmaların tüm sınıfların 5 gün yüz yüze eğitim göreceği yönünde olduğu belirtildi.

Üniversiteler Hazırlanıyor

Ortaöğretim kurumlarının yanı sıra üniversiteler de yüz yüze eğitim vermek istiyor. YÖK de çalışmalarını yeni dönemde üniversitelerin yüz yüze eğitim vermesi adına sürdürüyor.

Afet Bölgelerinde Okullar Yeni Döneme Hazır Olacak

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, afet bölgesindeki milli eğitim müdürleriyle görüştü. “İllerimize gerekli kaynak aktarımı yapıldı, okullarımız yeni eğitim dönemine hazır olacak” dedi.

Özer, afetten etkilenen bölgelerde de öğrenci, öğretmen ve velilerin daima yanında olduklarını belirterek, şunları söyledi:

Çalışma arkadaşlarımız, afetzedelerin barınma ihtiyaçlarından okullarımızın eksikliklerinin giderilmesine kadar ne gerekiyorsa yapılması için sahada. Öğretmenlerimiz ve danışmanlarımız, rehberlik ve psikolojik destek ile yaraların sarılması için çalışmalarını sürdürüyor. Mesleki ve teknik anadolu liseleri ve mesleki eğitim merkezlerimizin yemekhaneleri vatandaşlarımıza kahvaltı ve akşam yemeği sunuyor. Söz konusu bölgelerde öğrencilerin okullara erişimi ve devamı konusunda sıkıntı yaşamamaları için gerekli tedbirler alındı. İllerimize gerekli kaynak aktarımı tamamlandı. Eğitim öğretimin başlayacağı tarihe kadar tüm okullarımızın yeni döneme hazır olacağından kimsenin şüphesi olmasın

Öğrenci ve öğretmenlerin ihtiyaçları karşılanacak

Özer, öğrenci ve öğretmenlerin her türlü kırtasiye ihtiyacının da karşılanacağı bilgisini paylaşarak, afetlerin ardından ihtiyaçların tespiti, temini ve ilgililere ulaştırılması, yangın ve selden etkilenen canlıların tedavisi gibi pek çok alanda gönüllü olarak görev yapan tüm öğretmenlere ve bakanlık personeline teşekkür etti.

KALİTELİ OKUL

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net