fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

2021-2022 Eğitim ve Öğretim Dönemi Takvimi

0 205

Milyonlarca öğrenin ve velinin yakından takip ettiği okulların açılış takvimi açıklandı. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer tarafından yapılan önemli açıklamalar… İşte, 2021-2022 eğitim ve öğretim dönemi takvimi.

2021-2022 Eğitim ve Öğretim Dönemi Takvimi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geçtiğimiz haftalarda yayımlanan yazılı açıklamada, okulların açılış tarihinden söz edilmişti. Birinci dönemin açılış tarihi için gözler 6 Eylül 2021’i işaret ediyordu. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ise konuya dair önemli noktalara değindi. Eğitimin uzaktan değil yüz yüze olması için çalışmalarda bulunacağını açıkladı. İşte ayrınlar…

2021-2022 Eğitim ve Öğretim Dönemi Ne Zaman Başlıyor?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, 2021-2022 eğitim öğretim yılı çalışma takvimine göre, öğretmenlerin mesleki çalışmaları 31 Ağustos 2021 Salı günü başlayacak. Öğrencilerle birlikte birinci dönem, 6 Eylül 2021 Pazartesi günü başlayıp 21 Ocak 2022 Cuma günü sona erecek.

2021-2022 eğitim ve öğretim dönemi okul öncesi eğitim ile ilkokul 1. sınıfa başlayacak öğrenciler için 31 Ağustos-3 Eylül 2021’de uyum eğitimleri gerçekleştirilecek.

Birinci Dönem Ara Tatili

Birinci dönem ara tatili 13 Kasım Cumartesi ve 21 Kasım Pazar günü arasında uygulanacak. Birinci dönem sonu ve karne günü 20 Ocak 2022 Cumartesi günü ve 6 Şubat 2022 Pazar günü arasında uygulanacak.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, yeni eğitim yılında yüz yüze eğitim uygulamak istediğini dile getirdi. Bakan Özer, eylül ayında okulların açılıp eğitim yüz yüze olması konusunda elinden geleni yapacağını açıkladı ve ekledi:

“Geçen 1,5 yılda salgın dolayısıyla yaşanan kaybın telafisi için Sayın Bakan’ımızın da çok önemli çalışmaları oldu. Bu çalışmalar güncellenerek aynen devam edecek. İlk önceliğim gerekli tüm tedbirleri alarak, okulları tıpkı salgın öncesinde olduğu gibi yüz yüze eğitime hazır hale getirmektir. Türkiye’nin geleceği için yüz yüze eğitime bir an önce geçmek oldukça kritik bir hal almıştır. Okulların açılması için vakaların belirsiz bir gelecekte tamamen sıfırlanmasını bekleyemeyiz. Salgın dolayısıyla çocuklarımızın bedensel ve zihinsel olarak daha fazla olumsuz etkilenmelerine de müsaade edemeyiz. Artık okulları kapalı tutma gibi bir lüksümüz yoktur.”

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan resmi son dakika açıklamaları, güncel eğitim haberleri ve eğitime dair tüm ayrıntılar için haber sitemizi takipte kalmayı unutmayın.

KALİTELİ OKUL

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net