fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

2020-2021 Eğitim ve Öğretim Dönemi Sona Eriyor

0 139

İlkokul, ortaokul ve lisede eğitim gören yaklaşık 18 milyon öğrencinin 2020-2021 eğitim ve öğretim dönemi sona eriyor. 2 Temmuz 2021 Cuma günü öğrencilerin yaz tatili dönemi başlıyor.

2020-2021 Eğitim ve Öğretim Dönemi Sona Eriyor

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından 31 Ağustos’ta TRT EBA, TRT ve canlı dersler ile yürütülen uzaktan eğitim, salgın tedbirleri ile bazen yüz yüze bazen uzaktan olarak devam etti.

15 Şubat 2021 tarihinde kademeli olarak yüz yüze eğitim başlamıştı.

Ardından MEB tarafından “Eğitimde yerinde karar” uygulaması 1 Mart’ta uygulamaya geçti. Vaka sayılarına göre illerin valilikleri yüz yüze ya da uzaktan olarak eğitimi sürdürdü.

Tam kapanma tedbirleri kapsamında ise 29 Nisan-17 Mayıs’ta uzaktan eğitim uygulandı.

Okul öncesi, özel eğitim merkezleri ile 8. ve 12. sınıfların destekleme ve yetiştirme kurslarında, 17 Mayıs’tan itibaren yüz yüze eğitime geçildi, diğer kademelerde ise 1 Haziran’a kadar uzaktan eğitime devam edildi.

Tüm ilkokullar ve okul bünyesindeki ana sınıflarında haftada 2 gün, köy ve seyrek nüfuslu yerleşim yerlerindeki okullarda ise haftanın 5 günü tam zamanlı yüz yüze eğitim 1 Haziran itibarıyla başlatıldı.

Salgın ile mücadele sürecinde hazirana ilişkin kademeli normalleşme kapsamında, Türkiye genelinde ortaokul ve liselerde 8 Haziran’da yüz yüze eğitime geçildi.

Karne Dağıtımı

2020-2021 eğitim ve öğretim dönemi sona eriyor. Bu nedenle Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tüm kademelerdeki öğrencilere yönelik karne ve başarı belgeleri, 18 Haziran’dan itibaren e-Okul’dan erişime açıldı.

Talep eden öğrencilere basılı karne, başarı belgeleri ve mezuniyet diploması yarından itibaren okul müdürlüklerince verilebilecek.

Yaz Okulları Açılıyor

Eylülde ilkokula başlayacak olmasına rağmen okul öncesi eğitimden yararlanamamış çocukların hazır bulunuş düzeyini artırmak ve ilkokula akranlarıyla eşit şartlarda başlamalarını sağlamak amacıyla okul öncesinde yaz okulları açılacak.

2020-2021 eğitim öğretim yılıyla sınırlı olmak üzere, okul öncesi eğitim almamış çocukların öncelikle kaydedilmesi şartıyla imkanları uygun okullarda, okul öncesi eğitim almış çocuklar da yaz okuluna kaydedilebilecek.

Okul öncesi eğitimde, velilerin tam gün çocuk kulübü talepleri ise açılacak çocuk kulüpleriyle karşılanabilecek. Yaz okulu ve çocuk kulüpleri, karneler verildikten sonraki hafta başlamak üzere açılabilecek.

TELAFİ EĞİTİMİ

Sorumluluk sınavlarının tamamlanmasının ardından, 1,5 yılı kapsayan Ulusal Destekleme Programı’nın (UDEP) yaz tatili bölümü olan “Telafide Ben de Varım” programı uygulanacak.

21 Haziran-2 Temmuz’da başvuru yapılabilecek telafi eğitimi programı, 5 Temmuz-31 Ağustos’ta düzenlenecek.

KALİTELİ OKUL

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net