fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Yüz Yüze Sınavlar Son Dakika!

0 279

Yüz yüze sınavlar ertelendi mi? Sınavlar iptal mi? Bilim kurulundan Koronavirüsle mücadelede son durumun ele alındığı koronavirüs bilim kurulu toplantısı bugüne ertelendi. Yüz yüze sınavların da değerlendirilmesinin beklendiği toplantı sonrası Bakan Koca açıklamalarda bulunacak. Peki, sınavlar iptal mi, okullarda yüz yüze sınavlar ertelendi mi?

Yüz Yüze Sınavlar Yapılacak mı? Ziya Selçuk Açıklaması:

Milli Eğitim Bakanı (MEB) Ziya Selçuk son günlerde salgın tedbirleri kapsamında örgün eğitimin uzaktan eğitim sistemine geçmesiyle beraber sınav açıklamalarında ve bununla beraber karne notlarının nasıl belirleneceği konusunda açıklamalarda bulunmuştu. Peki, sınavlar iptal olmazsa nasıl olacak? 

Sınavların 4 Ocak tarihinde olacağını açıklayan MEB’den iptal kararı gelecek mi? Liseler hangi sınavlardan sorumlu olacak? İlkokul öğrencileri sınav olacak mı? Ortaokul öğrencileri hangi derslerden sınava girecek? İşte MEB Bakanı Ziya Selçuk’un son açıklamaları:

1., 2., 3., 4. SINIFLARDA SINAV YAPILMAYACAK!1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflarda ders sınavları ilk dönem uygulanmayacak. Karne notları ders etkinliklerine katılım, proje ve performans etkinliklerine göre belirlenecek.

ORTAOKULLARDA İSE TEK SINAV YAPILACAK. Ortaokulda bir dersten bir sınav yüz yüze gerçekleştirilecek. Seyreltilmiş ve hijyen kurallarına uygun olarak yapılacak. Sınav tarihi öğrencilere 1 hafta önceden duyurulacak. Sınavlar matematik ve Türkçe gibi temel derslerden olacak.

Milli Eğitim Bakanlığı Bir Açıklama Yaptı mı?

Milli Eğitim Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada ilkokullarda sınavların olmayacağını açıklamış ortaokullarda ve liselerde ise sınavların gerçekleştirileceğini duyurmuştu. Okullarda yüz yüze sınavların ertelenmesini isteyen öğrenciler ise sosyal medya üzerinden sınavların online olarak yapılması isteğinde bulundu.

YÜZ YÜZE SINAVLAR İPTAL Mİ, ERTELENDİ Mİ?

MEB’den konuya ilişkin yeni bir açıklama gelmese de gözler koronavirüs bilim kurulu toplantısına çevrildi. 24 Aralık 2020 Perşembe günü gerçekleştirilecek olan toplantıda sınavların durumunun da ele alınması bekleniyor. Bilim kurulundan çıkacak olası tavsiye kararı ise MEB tarafından uygulanacak. Yüz yüze sınavların ertelenip ertelenmeyeceği ise bugün Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın yapacağı açıklama ile belli olacak. 24 Aralık’ta saat 17.00’de başlayacak toplantının yaklaşık 2 saat sürmesi beklenirken toplantının ardından saat 19:00’da Bakan Koca’nın açıklamalar yapacağı tahmin ediliyor.

karar çıkacak mı?

Gelişmelerle beraber sayfamızda haberler aktarılmaya devam edilecek.

Kaliteli Okul

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net