fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Okullar Ne Zamana Kadar Kapalı?

0 292

Okullar ne zamana kadar kapalı olacak?

Okullar ne zamana kadar kapalı olacak? Uzaktan eğitim yıl sonuna kadar devam edecek mi? Okullar ne zaman açılacak soruları gündemde yer alırken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı’nda eğitim öğretimle ilgili yeni kararlar alındı. Erdoğan, ara tatillerde olan okullardaki eğitim öğretim yıl sonuna kadar online olarak süreceğini duyurdu. Sınavlar ve online eğitimin detayları merak edilirken Milli Eğitim Bakanı Selçuk’tan açıklama geldi. Selçuk yaptığı açıklamada, “31 Aralık 2020’ye kadar yüz yüze veya uzaktan hiçbir sınav yapılmayacak” dedi. İşte, okulların açılış tarihi, online eğitim ve sınavlarla ilgili ayrıntılar.

Okulların durumuyla ilgili yeni bir karar alındı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında kademeli olarak açılan okulların durumuyla ilgili açıklama Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan geldi. Erdoğan’ın açıklaması ardından ‘Okullar kapandı mı, ne zaman açılacak?’ soruları gündeme geldi. Merak edilen bir diğer soruda okulların eğitim yılı sonuna kadar mı yoksa 2020 sonuna kadar mı uzaktan olacağı ile ilgiliydi.. İşte okullarla ilgili alınan kararın ayrıntıları…

Bakan Selçuk’un Okullarla İlgili Duyuruları

Son dakika haberine göre; Milli Eğitim Bakanı Selçuk, uzaktan eğitim sürecinin detaylarını paylaştı. Bakan Selçuk açıklamasında “31 Aralık 2020’ye kadar yüz yüze veya uzaktan hiçbir sınav yapılmayacak” ifadeleri kullanıldı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un açıklaması şöyle:

“Dünyada ve ülkemizde salgının seyrinde yaşanan yükselişten, eğitim kurumlarımızda yüz yüze eğitime devam eden öğrenci, öğretmen ve çalışanlarımızın etkilenmemesi amacıyla Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulu’nun tavsiyeleri doğrultusunda Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığındaki kabine toplantısında alınan karar gereği, 20 Kasım Cuma gününden 4 Ocak Pazartesi gününe kadar resmî, özel, örgün ve yaygın tüm eğitim öğretim faaliyetlerine uzaktan eğitim yoluyla devam edeceğiz.

Bakanlığımıza bağlı tüm okul öncesi kurumlar, kreşler, ilkokul, ortaokul ve liseler, özel eğitim okulları ve sınıfları, meslek liselerindeki uygulamalı dersler ile özel öğretim kursları da bu kapsamda olacaklar. Destekleme ve yetiştirme kursları ve takviye kurslarında da bu süreçte yüz yüze eğitim yapılmayacaktır. 5580 sayılı özel öğretim kanunu kapsamındaki özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerindeki “bireysel eğitimler” yüz yüze gerçekleştirilebilecektir.

Uzaktan eğitim haftalık ders programları, okul yönetimlerimizin koordinesinde öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimiz ve velilerimizle paylaşılacaktır. Okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz, ara tatil süresince yeni dönemdeki uzaktan eğitim süreçlerini öğrencileriyle işledikleri ders konularına ve müfredat programına göre yapılandıracaklardır. Bu süre zarfında ana noktamız TRT EBA kanallarımız olmak üzere, canlı sınıf uygulamalarımız, EBA internet platformumuz, basılı ve dijital yardımcı kaynaklarımızla öğrencilerimizin yanında olacağız.

kaliteliokul.com

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net