fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Üniversiteler Ne Zaman Açılacak?

0 226

Üniversitelerde online olarak uzaktan eğitim dönemi devam ederken yüz yüze eğitim açısından üniversitelerin açılış tarihi önem kazanıyor. Vize sınavlarının yaklaştığı bu dönem içerisinde online olarak bir yandan üniversite eğitimi devam ederken diğer yandan da araştırmalar hız kazandı. Kasım ayına girilmesi ile birlikte üniversitelerde yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak? YÖK ile üniversiteler ne zaman açılıyor?

Üniversiteler ne zaman açılacak?

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Yükseköğretim Akademik Yılı Açılış Töreni’nde üniversitelerin durumuna da değinmiş ve açıklamalarda bulunmuştu. Uzaktan eğitim süreci online olarak devam ederken üniversitelerde yüz yüze eğitimin ne zaman başlayacağı da merak ediliyor. Bu bağlamda; üniversiteler ne zaman açılacak, açıklama geldi mi? YÖK ile üniversiteler ne zaman açılıyor?

Üniversiteler Ne Zaman Açılacak? YÖK ile Üniversitelerin Açılış Tarihi Ne Zaman?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen 2020-2021 Yükseköğretim Akademik Yılı Açılış Töreni’nde üniversitelerin durumuna da değinmişti. Bu açıklamaların ardından üniversitelerin açılış tarihine yönelik araştırmalar da başladı. İşte son dakika haberinin detayları!

CUMHURBAŞKANI’NDAN AÇIKLAMA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen 2020-2021 Yükseköğretim Akademik Yılı Açılış Töreni’nde üniversitelerin durumuna da değinmişti. Uzaktan eğitim tecrübesinin değerli olduğunu ancak örgün eğitimin yerini tutmayacağını belirten Erdoğan, mümkün olunan en kısa sürede yüz yüze eğitime geçişin hedeflendiğini duyurdu. Erdoğan, yaptığı konuşmada, “İnşallah mümkün olan en kısa sürede, diğer eğitim öğretim kademelerinde olduğu gibi yükseköğretimde de yüz yüze eğitim öğretimi başlatmayı hedefliyoruz.” İfadelerini kullandı.

SAĞLIK BAKANI DA KONUŞMUŞTU

Bakan Koca “üniversiteler özellikle MEB okullarının bu dönemde açılmasıyla birlikte seyrini görmeye çalışıyoruz. Önümüzdeki haftalar açılan sınıflarla ilgili salgındaki gelişim ve o yaş grubunda enfeksiyon oranlarının ne olduğunu görerek ona göre bir karar veya öneri söz konusu olacak. Önümüzdeki dönem tabi ki okullar açılmış olacak ama bu pandeminin seyrine göre kademeli olacak.” demişti.

kaliteliokul.com

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net