fxxx.club desi uncale with vabi enjoying. https://hqsexvideos.net/ http://pornpals.club/ coed gets cock on mycollegerule.
moved here https://www.desixnxx.club china sex upornhd.online

Özel Öğrencilere Evde Eğitim

0 316

Tüm dünyada etkisini gösteren ve 2020 Mart ayından beri ülkemiz genelinde çeşitli önlemler almamıza sebep olan koranavirüs salgını eğitim evde devam ediyor. BİLSEM sınavlarına hazırlamak ve zeka gelişimini, yeteneğini destekleyen kurumlar sayesinde özel öğrencilere sınav kaygısı yaşatmıyor. Özel yetenekli ve üstün zekaya sahip öğrencilerin örgün eğitim yanında alması gereken yetenek ve zeka geliştirici eğitimler alması gerekmektedir. Pandemi sürecinde ise bu eğitimden uzakta kalmaktadırlar.

Özel Öğrencilere Evde Eğitim Veren Kurumlar

MEB BİLSEM

MEB BİLSEM kurumu, hedefinin her öğrencinin potansiyelini ortaya çıkarmak olduğunu söylüyor. MEB BİLSEM, sınavlara hazırlıkta dijital ortam üzerinden soru çeşitliliği ve eğitim danışmanlığı ile sınavlara tablet üzerinden girecek olan çocuklara hazır sınav ortamı sunmakta. Binlerce soru sunan kurum; meb müfredatı ile uyumlu, bire bir BİLSEM soruları ile karşımıza çıkıyor. “MEB ve Bilsem standartlarına uygun olarak mebbilsem.com tarafından hazırlanan benzersiz içerikler.”

Sadece soru ve eğitim danışmanlığı ile özel öğrencilere değil, aynı zamanda blog yazıları ile de velilere destek oluyorlar. Çocuklarda fiziksel ve zihinsel gelişim için doğru yönlendirme ve BİLSEM hakkında bilgilendirme yazıları paylaşıyorlar.

Çocuklarını BİLSEM’e hazırlamak isteyen veliler sosyal medya üzerinden inceleyebilir.

Instagram: meb_bilsem

Web Site: mebbilsem.com

Facebook: Meb_bilsem

BİLSEM Online

Bilsem Online kurumu,  “ ‘çocuklarınızın elinden telefonlarını ve tabletlerini almayın onları doğru uygulamalarla donatın ‘ fikri ile bugün ve bundan sonra sizlerin yanında olacak.” fikrini savunuyor.

Amaçlarının, çocukların sevdiği şeyleri yaparken; bireysel gelişimlerine katkı sağlayıp, gelecekte hayatlarına yön verebilecek özel yeteneklerinin gün yüzüne çıkmasını ve gelişmesini sağlamak olduğunu söylüyorlar.

 

BİLSEM HAZIRLIK

Özel öğrencilerin alması gereken örgün eğitimin haricinde yetenek ve zeka geliştirici eğitim için Bilim ve Sanat Merkezlerinde eğitim almaları gerekmektedir. Bunun için, BİLSEM Hazırlık kurumu öğrencilere BİLSEM sınavlarına ve konularına uygun, müfredat ile uyumlu kitapları sunarak özel öğrencilere evde eğitim şansı tanıyor.

Sınavlarda Başarılı Olmanın Yolları, Çocuklarda Kitap Okuma Alışlkanlığı gibi blog destekli yazıları ile velileri yönlendirerek zeka ve yetenek gelişimine de destek olur.

Bilsem Hazırlık kurumunu sosyal medya üzerinden inceleyebilirsiniz.

Instagram: bilsemhazirlikcom

Web Site: bilsemhazirlik.com

Facebook: bilsemhazirlik.com

Cevaplayın

Yorum Formundan Önce Not

hotdesivideos old daddy destroy young twink. pron https://www.watchersweb.club
htps://regbeegtube.com onlychicas.net